Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie.


smurferino

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum: smurferino
Nick z gry: i mo smurferino
Data urodzenia: 29.01.1997 [19 lat]
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/i%20mo%20smurferino/31.186.83.196:27121/
Steam link:  http://steamcommunity.com/id/agatapasek/
Mikrofon [tak/nie]: Tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

Dlaczego ja? Hmm Zawsze się zastanawiałem długo nad tym pytaniem. 

Od razu z miejsca piszę, że jeżeli nie spełniam dokładnych wymagań to proszę o nie dawanie warna.
Zanim od razu napiszecie, że NIE bo TO I TAMTO proszę przeczytajcie.

Jestem stałym graczem CS 1.6 jak i CS:GO znam większość zasad panujących na serwerze i nigdy ze mną problemów nie ma.
Pokemod - można powiedzieć, że się na tym wychowałem. Miliony godzin spędzonych na serwerach z tą modyfikacją, dawały mi tyle frajdy.

Lecz największym problemem jest mała ilość adminów. Dlatego mimo iż jestem "świeżakiem" wiem, że dałbym sobie radę na takim serwerze bez żadnego problemu. Wystarczy chcieć :).
Na serwerze spędzam dużo czasu. GT pewnie źle pokazuje, ale tak serio to gram od niedawna i mam dobre 20 godzin przegranych.
Od razu odnoszę się co do składki.
Nie będę płacił, dlaczego?

Jestem osobą, która mało kiedy wydaje pieniądze na gry, a tym bardziej kiedy wy, gracze owego serwera potrzebujecie kogoś, kto często przesiaduje na serwerze (admina), który pilnuje porządku i robi tak, że gra staje się dużo przyjemniejsza.
Jeżeli są jeszcze jakieś pytania do mnie piszcie niżej.

@edit: Podkreślam. Konto nie jest zrobione pod podanie. Będę się starał szybko to wszystko nadrobić, bo oczywiście to nie problem.

@edit2: Oczywiście, tak jak Nr.1 napisał, mogę zamiast składki robić co jakiś czas reklamy, które mógłbym wysyłać na pw właścicielowi serwera.
Składka 11,07zł [Tak/Nie]: Nie

 

Z poważaniem Mateusz.

Edytowane przez smurferino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to nie na miejscu pisać przy 1 poście na forum, ale jako aktywny gracz pokemod'a chciałbym również ocenić podanie:

Jak dla mnie wielkie TAK:

Gracz aktywny, mimo że gra od niedawna to widuję go bardzo często i uważam że będzie tak dalej.

Wymagania spełnione.

Podanie napisane bardzo starannie.

Gracz ogarnięty, a do tego przydałby się w końcu ktoś kto ogarnąłby całą zgraję cheaterów oraz "krzykaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak ,

Lecz są małe problemy :

- Brak składki ( dogadaj się z Administracją że będziesz robił reklamy zamiast składki )

- GameTracker pokazywać błędnie nie może ! Możliwe że rozegrałeś na serwerze te 20 godzin ale chyba na innym nicku bo na tym rozegrałeś zaledwie 5,5h .

- Kolejnym problemem są posty na forum :) Dobra Rada ! Szybko nadrób .

Do reszty podania jestem Pozytywnie nastawiony :)

76561198264694277.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie