Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Klawisz


Gatki

Rekomendowane odpowiedzi

musi byc  taka klasa   bo premki sa nawet dobre wiec dla zwyklych graczy musi  byc cos lepszego   sa gracze   co  nie  chca premki wiec maja  jakas  zwykła klase dobra   wiec jak dla mnie to jest  spoko :)  z czasem cos pomyslimy :) 

Edytowane przez KiLLeR27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja mam mało hp zaledwie 130, Taka klasa dostanie pierwszy lepszy perk z bronią i już pograne. Np. Galil Master który bije sam z siebie po +30 a perk daje +10 dmg, wiec na Klawiszu to jest bezsensu fullauto strzela i kazdego zabija, klasa do wrzucenia na premium lub na zamiane Eliminatora na Ogranicznik, co do 1/1 w AWP i Scoucie to niema spiny :D przecież to premium i pierw trzeba trafić co nie zawsze wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta klasa dostanie ogranicznik to niby kto taka klasa bedzię grał jak to bedzię za przeproszeniem kupa a nie klasa co do klasy premium to tak jak killer napisał wyżej i jak to bedzię premium to tak jak mowie pay2win a uwierz mi wiekszośc  graczy takiego czegoś nie lubi ;p i serv na tym ucierpi .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gram nią bo jest op, A wy gracie snajperami 1/1 którzy co?? TEŻ SA OP.  tylko przypomne ze przed resetem grałem swatem gdzie prawie wszyscy grali klawiszami i nikt nie narzekał że jest zbyt OP. A teraz nagle ze klasa do usunięcia bo nią gram czy tam shaka . Mi to zwisa czy to będzie premium czy też nie bo i tak bedę grać, jak będzie ogranicznik za eliminator to równie dobrze można tą klase wywalić do śmieci bo nikt nie będzie grać. Klawisz powinen zostać tyle ode mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie