Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

[gracz] Mrucim


Gdahuks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Hubik2001 (ale gram z nickiem ,,Chicken")
  • Nick oskarżonego: Mrucim ®
  • SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:134904968
  • Data i godzina zdarzenia: 5 marca 2016 r. 22:05
  • Runda i czas mapy: Czas mapy:nie pamiętam, Runda: chyba 2
  • Mapa: jb_sides_v1a
  • Opis sytuacji: Miałem buga i cały czas pisałem, że go mam póki nie wyskoczył mi komunikat "Przestań zaśmiecać serwer", a strażnicy mnie ignorowali w końcu ktoś się zbuntwał i Warden wydał polecenie pozycja buntu, później gracz mrucim mnie zabił za to, że nie miałem pozycji buntu. Choć nie to jest do końca powodem tej skargi ale to, że później jak napisaem, że mnie z Fk'ilowa i, że chce Free Day'a to mnie cały czas ignorował. Uważam, że nie powinien tak się zachowywać strażnik, wiem, że każdy czasami zrobi przez wypadek FK ale jak dla mnie osoba która zrobia FK, powinna spróbować naprawić swój błąd i np oddać fajki albo dać Free Daya, a nie ignorować drugą osobe. Dlatego proszę o ukaranie gracza Mrucim.
  • Dowód: Link do demka- http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160305-2149-jb_sides_v1a.dem.zip
Edytowane przez Gdahuks

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zbugowałeś się o telewizor na pewnej mapie, albo coś podobnego i zrobiłeś to sam, bez !przenikanie. Zabił ciebie bo nie wykonałeś polecenia. Według mnie nie ma freekila i skarga do odrzucenia.

Chyba, że było inaczej bo demka nie oglądałem.

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zacznijmy od tego, że się zbugowałeś.

Podobnie jest na mapie ,,jb_fairway", zabijają drzwi - to obowiązkiem, ani prowadzącego, ani żadnego admina nie jest respienie takiej osoby, bądź dawanie jej fajek.

Również podobną sytuację można znaleźć na mapie ,,ba_jail_dubai" bugując się w jednej z cel o telewizor. Również można ,,zbugowane" osoby zabić, jeśli nie wykonają poleceń, bo to po prostu bug mapy, a prowadzący nie ma na to wpływu. Ja osobiście zawsze znajdę wyjście z takiej sytuacji - zabijam zbugowanych vipów i proszę by wpisali /fk , bądź zabijam zwykłych graczy i oddaje im fajki za każdego żyjącego antyterroryste w nadwyżce. :)

Fakt faktem, że Mrucim jak prowadzi w ogóle nie patrzy na czat, co czasem może zdenerwować. :D

Lecz według mnie, żadnego free kill'a nie było.

I mam jedno pytanie do ciebie na koniec...... serio chciało ci się pisać tą skargę?

Nawet jeżeli była by słuszna (a jak dla mnie nie jest) to i tak dużo kłopotów jak dla jednego free kill'a.

Jak cie spotkam na serwerze to już ci dam te fajki za niego nawet (1000 starczy?), ale żebyś następnym razem nie pisał tak bezsensownych skarg...

 

Pozderki :)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zbugowałem się przez komende !przenikanie więc z winy warden.

2. Nie chodzi mi do końca o to, że on mnie z FK'ilował bo sam czasami przez wypadek go zrobie, ale chodzi mi o podejście tego gracza bo zamiast spróbowadź naprawić swój lub nawet powiedzieć zwykłe "sory" to on wolał mnie ignorować i to mnie tak zirytowało. Jeszcze nigdy tak naprawde nie chciało mi się pisać skargi, a już kilkukrotnie zdarzało się, że ktoś zrobił na mnie FK'ila, ale prawia zawsze taka osoba próbowała naprawić swój błąd. Chodzi mi o te, że gracz który jest strażnikiem nie powinien się tak zacowywać.

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam byłem przy tej sytuacji byliśmy na jednym z kółek i ktoś się zbuntował i wtedy prowadzący wydał nakaz pozycji buntu Chicken miał buga właśnie przez !przenikanie i jak Mrucim zrobił Freekilla to wymieniony wyżej VIP zignorował to co mówił Chicken

Według mnie był to FK i Mrucim powinnien oddać fajki Chickenowi

Pozdrawiam dzikulele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie