Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Albiona


bosterek

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA

 

Twój nick:BoSterQ
Nick oskarżonego:AlbioN
IP/SID oskarżonego:nie wiem
Godzina i data zdarzenia:11:55
Mapa:dd2
Screeny/demo:

http://www90.zippyshare.com/v/tjfG0Qhz/file.html

 

http://www110.zippyshare.com/v/ElZYUj00/file.html

 

http://www14.zippyshare.com/v/gU2Dvr69/file.html

 

http://www14.zippyshare.com/v/aE4lERql/file.html

 

http://www14.zippyshare.com/v/eDL1v0Pd/file.html

 

http://www14.zippyshare.com/v/oHYppU1m/file.html

 

Opis sytuacji:A wiec tak Jak widac na ss ^^ pisalem spokojnie do jagielona a on mnie obrazal caly czas admin nic nie reagowal wiec skoro on mogl to ja mu tez  napisalem  i dostalem bana na 3h i to za 1 obraze gdzie tamten mnie ciagle jechal ale tu nie o bana chodzi bo to 3h zleci tylko o to ze jak ja dostalem on tez powinien

 

Ps i tez jestem ciekaw czy admin posiada dowody na mojego bana (niech je wrzuci)

 
 

Edytowane przez bosterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga mizerna :) W jednym ss'ie jest pokazane, że jestem na serwerze, a w innych, że nie, a wiec jak można się domyślić mnie wtedy nie było i tego nie widziałem :3 

Co do moich dowodów nie mam obowiązku zbierać dowodów na bana na 3h, co innego na perma, a wiec dziękuje i przygotuj się następnym razem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien miec obowiazek miec dowod na kazdego bana (tak to kazdy admin by mogl banowac za byle co i nie miec żadnych konsekwencji )

Na tym co mnie on jechal i pisalem zeby go zbanowac to juz byles i nic nie zrobiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin powinien miec obowiazek miec dowod na kazdego bana (tak to kazdy admin by mogl banowac za byle co i nie miec żadnych konsekwencji )

Na tym co mnie on jechal i pisalem zeby go zbanowac to juz byles i nic nie zrobiles

 

Dlatego kandydat na admina musi spełniać pewne wymagania i posiadać zaufanie ze strony administracji :) 

Jakoś na ss'ach nie widać, że jestem (ani granaty ani zabójstwa mego) wiec proszę Cie. 

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem kumplu, że hltv aktualnie chyba nie działa na tym serwerze, a wiec mamy problem. Jeśli nawet byłem na owym serwerze to jeżeli żyłem, a Wy nie to nie widziałem tego, ale raczej nie byłem w tamtym momencie co widać po wycinkach z konsoli. Najpierw zastanów się dwa razy zanim napiszesz skarge, bo tylko marnujesz swój i mój czas,a co do Twego bana to te 3 godziny odpoczynku Ci nie zaszkodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro hltv nie dziala admini tym bardziej powinni robic ss za co banuja to ze zdobywa zaufanie jako kandydat nic nie zmienia

a jezeli juz wspomniales o banie to 3h za 1 slowo a tamtemu nawet kicka nie dales to jest zbyt duzo

I jak twierdzisz ze cie wczesniej nie bylo to wyjasnij mi dlaczego tamtego upomniales czy chce odpoczac a mi bez ostrzezen wladowales takiego bana ?

Edytowane przez bosterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na tylko jednym ss'ie było widać Albiona że jest na serwerze  a na innych już nie. Moim zdaniem temat jest do zamknięcia.

 

A tak w ogóle to jeśli ten Jagielo czy jak mu tam cię wyzywał to mogłeś być mądrzejszy i nie reagować na jego wyzwiska, tylko wejść na forum i napisać na Shoutboxsie że masz ważną sprawę i byś nie musiał odpoczywać 3h ;)

Ale jeśli ty wolałeś zrobić inaczej to już twoja sprawa.

To na tyle  z mojej strony.

 

Ps. Następnym razem pomyśl co robisz ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro hltv nie dziala admini tym bardziej powinni robic ss za co banuja to ze zdobywa zaufanie jako kandydat nic nie zmienia

a jezeli juz wspomniales o banie to 3h za 1 slowo a tamtemu nawet kicka nie dales to jest zbyt duzo

I jak twierdzisz ze cie wczesniej nie bylo to wyjasnij mi dlaczego tamtego upomniales czy chce odpoczac a mi bez ostrzezen wladowales takiego bana ?

 

Na żadnym serwerze nie ma tak, że admin musi zbierać dowody na bana 3h to pierwsza sprawa, może mam jeszcze robić demko osobie, która klatkuje by potem mu wlepić bana za ping na 5min ?

 

Druga sprawa jeżeli się nie zgadzasz z banem, uważasz, że jesteś niewinny i pokrzywdzony to pisze się odwołania od bana, a nie skargi, bo na skargę trzeba posiadać jakieś dowody, a nie jak w Twoim przypadku, których nie posiadasz.  

Pozdrawiam AlbioN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apex tak wbilbym i napisal na sb a admin by nic nie zrobil bo powiedzialby ze go nie bylo i nie zbanuje -,-

i co do opini albiona nie bede pisal prosby o ub bo mi tu na tym serwie nie zalezy chcialem tylko zeby administracja nie robila tqkich rzeczy ze bez upomnienia za 1 slowo ban a tamtemu nic

Widze ze nic tutaj po mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apex tak wbilbym i napisal na sb a admin by nic nie zrobil bo powiedzialby ze go nie bylo i nie zbanuje -,-

i co do opini albiona nie bede pisal prosby o ub bo mi tu na tym serwie nie zalezy chcialem tylko zeby administracja nie robila tqkich rzeczy ze bez upomnienia za 1 slowo ban a tamtemu nic

Widze ze nic tutaj po mnie

 

Nie dowiesz się zanim nie spróbujesz :) 

Skarga myślę, że do zamknięcia ze względu na wyczerpanie tematu oraz braku dowodów. 

Co do bana jestem w stanie go skrócić do godziny i jak dobrze liczę powinien już wygasnąć. 

Myślę, że to ostatni mój post w tym temacie. 

 

Pozdrawiam AlbioN. 

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosterek uwierz mi że ja bym ci pomógł rozwiązać tą sprawę ale ja ty chciałeś działać na własną rękę to musisz ponieść konsekwencje.

A te 3h szybko ci zleci zanim się zobaczysz to będziesz mógł znowu fragować na serwerze ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: sprawa wyjaśniona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie