Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane k1ng


k1ng

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: k1ng

2.SteamID: STEAM_1:1:88461358

3.Nick banującego: `playa. #skillsunconfirmed."

4.Przyczyna blokady: "Niedostosowanie się z pytaniem do wiedzy odpowiadającego"

5.Wyjaśnienia: Zapytałem gracza (z 1 gimnazjum) na quizie z matematyki o pierwiastek z liczby 5339, ponieważ ja miałem takie pierwiastki w 1 gimnazjum i nie wiedziałem, że on tego nie miał. Gdyby napisał mi, że tego nie miał i nie wie o co chodzi to zmieniłbym pytanie, ale on zaczął uciekać i się zbuntował więc go zabiłem. Oczywiście jak zobaczę na serwerze gracza, którego zabiłem oddam mu fajki. (Gracz, którego zabiłem nie ma problemu z tym, że zadałem mu takie pytanie bo się go o to pytałem :))

Edytowane przez k1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo Dostałeś bana na 30 za 2 pytania . Za 1 dostałbyś 15.

Secundo Ty dostałeś warna za to pytanie a później to powtórzyłeś i dostałeś bana (warn został zdjęty)

Tego 3 nie pamiętam ale ugrałeś już  8 rund (w tym momencie) 

PS: Mi zostało jeszcze 42 :D xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo Dostałeś bana na 30 za 2 pytania . Za 1 dostałbyś 15.

Secundo Ty dostałeś warna za to pytanie a później to powtórzyłeś i dostałeś bana (warn został zdjęty)

Tego 3 nie pamiętam ale ugrałeś już  8 rund (w tym momencie) 

PS: Mi zostało jeszcze 42 :D xD

1. Andy nie ma problemu z tym, że zadałem mu takie pytanie

2. Na drugie pytanie Turas odpowiedział dobrze

3. Nie widziałem, że dostałem warna bo byłem afk (gdybym widział to nie zadałbym kolejny raz tego pytania)

Edytowane przez k1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wskazałem aby playa wręczył użytkownikowi k1ng ctbana. Na quizie nie zadajemy pytań typu: 12512521412-5124214215*3535242 , pnieważ strażnik może mieć przygotowaną odpowiedź dzień wcześniej, a więzień aby to policzyć na kartce potrzebowałby z 10 minut. Gdyby policzył to w inny spsób, np. wrzucił w google to jest to oszukiwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wskazałem aby playa wręczył użytkownikowi k1ng ctbana. Na quizie nie zadajemy pytań typu: 12512521412-5124214215*3535242 , pnieważ strażnik może mieć przygotowaną odpowiedź dzień wcześniej, a więzień aby to policzyć na kartce potrzebowałby z 10 minut. Gdyby policzył to w inny spsób, np. wrzucił w google to jest to oszukiwanie.

Pytanie to zadawane było wiele razy na serwerze, nie tylko przeze mnie i inni pytani o to gracze znali odpowiedź.

Edytowane przez k1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie