Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane turBO R


turBO R

Rekomendowane odpowiedzi

LPSGPps.png

photo-16106.jpg?_r=1456766030

 

Zanim oddasz swój głos, przeczytaj proszę podanie.

 

Witajcie, chciałbym na początku zaznaczyć, iż jako nie jestem długo z Wami na sieci chciałbym poprosić o denko zaufania wobec mojej osoby. Sprawowałem funkcję w wielu miejscach, na wielu (nieistniejących już i istniejących) sieciach counter-strike'a, bardzo wpływowych i pręznie rozwijających się. Posiadam nie małe doświadczenie, spory zasób wiedzy i dystansu, zrozumienia i umiejętności utrzymywania i prowadzenia kontaktu z graczem.

 

Każdemu człowiekowi nalezy się szansa, chcę rozwinać skrzydła na sieci, pomóc Wam troszkę w jej dalszym rozwijaniu, udoskonalaniu i prowadzeniu. Mam nadzieje, ze pozwolicie mi to udowodnić.

 

Jestem skłonny pomagac z forum, serwerem, sprawami graficznymi i sprawami dotyczącymi pomocy graczom.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Nick:
 
- turBO R
________________________________________
Wiek:
 
- Rocznikowo 17 lat
________________________________________
Doświadczenie (w byciu adminem):
 
- jestem obeznany w administracji sieci/serwerów nie tylko cs'a od kilku dobrych lat, mam dość spore doświadczenie
________________________________________
Znajomość AMXX (W skali 1-10):
 
- 8/10, z pozycji admina w grze potrafie prawie wszystko, w FTP też sobie radzę
________________________________________
Staż w CS-sie:
 
- 5 lat
________________________________________
Steam / NonSteam:
 
- Steam
________________________________________
Dlaczego Ty:
 
- Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną i konsekwentną. Utrzymuję stabilny i dobry kontakt z graczami, potrafię dobrze prowadzić grę i pomagać graczom. Jestem aktywny w godzinach wieczornych ze względu na okres szkolny. Wywiązuje się z obowiązków, aktywności jak i reprezentowania rangi. Jestem osobą bardzo doświadczoną, pełniłem rangi administracyjne na wielu serwerach / sieciach / hostingach gier fps & mmorpg, na najlepszych serwerach na skalę polską a nawet europejską.
________________________________________
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:
 
- około 2. godzin, czasem często ponad
________________________________________
Kontakt:
 
- GG: 47924654
________________________________________
Link do GameTracker'a:
 
Mimo tego, ze nie spełniam wymagań chcę pomóc graczom ale także administracji sieci. Często nie ma administratora na serwerze, tymbardziej wieczorami.
________________________________________
Składka 11,07zł sms [tak/nie]:
 
- aktualnie nie jestem w stanie opłacać składki, jednak w razie potrzeby jest prawdopodobieństwo pomocy z mojej strony
 
Proszę o sprawiedliwą i solidna ocenę.
Z góry dzięki za każdą wypowiedź.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, 

 

 

Jestem na Nie: 

 

+ Ładne podanie 

- Grasz w godzinach wieczornych, a masz takie slabe gt

- "utrzymuje dobry i stabilny kontakt z graczami" - problem w tym ,że Cie nikt nie zna na serwerze, bo grasz od wczoraj i tylko ponad godzine 

- składki

 

Podsumowując jestem na NIE. Skoro jesteś taką osobą jaką w podaniu napisałeś to pokaż, że to prawda i zacznij grać aktywnie na tym serwerze dając się przy tym poznać administracji jak i graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, 

 

 

Jestem na Nie: 

 

+ Ładne podanie 

- Grasz w godzinach wieczornych, a masz takie slabe gt

- "utrzymuje dobry i stabilny kontakt z graczami" - problem w tym ,że Cie nikt nie zna na serwerze, bo grasz od wczoraj i tylko ponad godzine 

- składki

 

Podsumowując jestem na NIE. Skoro jesteś taką osobą jaką w podaniu napisałeś to pokaż, że to prawda i zacznij grać aktywnie na tym serwerze dając się przy tym poznać administracji jak i graczom.

Dzięki za opinie.

Chciałem tylko zaznaczyć że mówiąc to mówiłem ogólnie o swoich nawykach i o swojej osobie, w sposób jaki po prostu zawsze pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Popraw aktywność na forum jak ina serwerze. Podanie jest z 2 marca a do tej pory aktywność jest marna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie