Skocz do zawartości

Mysza667


stiv

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: PISTON

Data i godzina: teraz

Na kogo chcesz złożyć skargę:[/b mysza667


 

Jak może ta osoba mieć admina i grac u nas na servie jak jest zabanowany na bl i ac .....

 

tutaj link do ub które dostał co mu ssy robiłem 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tobie chodzi że mam Zbanowane konto ?? To nie do mnie ponieważ kupiłem już zbanowane konto i sam nie wiem jak zrobić żeby ono zostało odbanowane. Jak myślisz że mam czit to sprawdz dokładnie ssy albo sprawdz moją grę . Nie moja wina że kupiłem konto zbanowane, a skapnełem się już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tobie chodzi że mam Zbanowane konto ?? To nie do mnie ponieważ kupiłem już zbanowane konto i sam nie wiem jak zrobić żeby ono zostało odbanowane. Jak myślisz że mam czit to sprawdz dokładnie ssy albo sprawdz moją gręnIE 

NIE  muszę nic sprawdzać wszystko jest w banid a stema jka kupowałeś to z takim samym nickiem co masz na forum ? hehe dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wiesz co piszesz bo na cs-rel***.pl 14.09.2014 dostales kolejnego bana a sprawdzić to można wpisując w banid twojego stema i servery publiczne dokładnie 6banow premy dziekuje z mojej strony tyle rumcek niech. Tym się. Zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest zgłoszenie na ac: http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/10978 , ale poczekamy na rumcka w tej sprawie.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony powiem tyle nie jeden raz się spotkałem ze ktos miał bana na AC czy BL bo kupił takie konto bądź sam dostał bana na jakiejś sieci z różnych powodów itp itd myślę ze na takie coś nie powinno się patrzeć gracz u nas na serwerach gra czysto bynajmiej dawał czyste SS czy ktoś dawał demko i czyste to się powinno liczyć to co jest u nas.

 

Jak chcecie sprawdźcie moje konto na banid czy ac też mam bana chyba na którymś z serwerów 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony powiem tyle nie jeden raz się spotkałem ze ktos miał bana na AC czy BL bo kupił takie konto bądź sam dostał bana na jakiejś sieci z różnych powodów itp itd myślę ze na takie coś nie powinno się patrzeć gracz u nas na serwerach gra czysto bynajmiej dawał czyste SS czy ktoś dawał demko i czyste to się powinno liczyć to co jest u nas.

 

Jak chcecie sprawdźcie moje konto na banid czy ac też mam bana chyba na którymś z serwerów 

Geks mi tylko oto chodzi że jak ja kupiłem konto zbanowane na ac to zapytałem o  to rumcajsa na sb na forum i wyraźnie napisał mi że nie można grac na zbanowanym koncie i żebym to sprzedał to są jego słowo to wyjątków nie ma prawda. Po wiec jaki to sens być adminem na serwerze jak sam dostałeś kiedyś bana i masz zbanowane konto to bardzo źle świadczy o samym serwerze ze sa admini co maja bany na ac czy bl nie prawda , nie chce tutaj absolutnie porównywać naszego bardzo dobrze rozwijającego sie serva i forum do innych ,ale inne servery nawet nie dopuszczają takich osób do objęcia takie stanowiska i to nie obchodzi administracje czy to był ban z przed roku czy teraz tak samo jak kupisz konto zbanowane twój i moj pech trudno ale grac sie na nim nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam to by wynikało żebym nie grał na steam , albo nie rozumiem tego .

dobrze rozumiesz skro masz zbanowanego stema to masz pecha i nie mozesz grac na takim stemie w moim przypadku było ze nie mogłem na takim grac to Ty nie jesteś wyjątkiem ale widzę i ozi znalazł koleiny ban z twojego stema .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku mysl co piszesz ja nie chce zabłysnąć bo jak bys czytał ze zrozumieniem to byś wiedział pisze z inteligentnym człowiekiem bo chyba nie . Napisałem ze ja tez miałem taka sytuacje jak tylko sie u was pojawiłem i kupiłem stema tylko ze miał 2 bany na bl i ac to samo co mysza i spytałem od razu rumcajsa czy mogę na nim grac tutaj napisał żebym go sprzedał bo nie mogę grać to sa wyjątki ze jeden może grac drugi nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie