Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #2 Gościu nie kalesony.


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, zapraszam do mojego kolejnego wywiadu.

 

 

   Redaktor

   Gościu nie kalesony      

 

Witaj gościu. Masz chęć udzielenia wywiadu?

 

Siema. Pewnie, że tak. Możemy zaczynać 

 

To super. Powiedz skąd jesteś, jak masz na imię i gdzie się uczysz.

 

Mam na imię Grzegorz. Mieszkam w bardzo małej wsi, Wola Zagojska Górna, która znajduje się w województwie świętokrzyskim. Uczę się w technikum hotelarstkim w ZSTiO Busko-Zdrój. Jestem obecnie w drugiej klasie.

 

Jak Ci idzie nauka?

 

Tak, aby zdać .Uczyć się nie uczę Średnia około 3.5

 

Co powiesz o swojej małej wsi?

 

Nic się na niej nie dzieje, każdy każdego zna. Liczy około 50 mieszkańców. Za to jest położona w górach, dzięki czemu widok z okna jest fantastyczny.

 

Ja również uwielbiam widoki górskie, kiedyś byłem na wycieczce było [cenzura]  . Jakie masz zainteresowania ?

 

Mam wiele zainteresowań, ale nie mam takiego głównego, są nimi m.in muzyka - tylko i wyłącznie disco polo, sport (choć teraz mniej), rolnictwo (jak to na wsi) i gry komputerowe. 

 

Sport to zdrowie, pamiętaj o tym. Widziałem twoich kilka prac graficznych. Co nam o tym powiesz ?

 

Grafikę głównie robię dla siebie, czasami jak mam chęć to zrobię innym. Nie oglądam żadnych poradników itp, sam się uczę ;)

 

Samouk. Majstrujesz sygnaturki, avatary czy coś innego, lub coś jeszcze?

 

Zależy. Robię wszystkiego po trochu :)

 

Masz rodzeństwo?

 

Tak,mam starszego o 12 lat brata, 10 lat starszą siostrę i 4 lata starszą siostrę.Brat mieszka w Gliwicach i jest zawodowym żołnierzem ,w domu jest rzadko to najczęściej do siebie dzwonimy. Moja siostra Sylwia mieszka ok.20 km ode mnie , ma dziecko i często nas odwiedza. 

 

Zdarzają Ci się sprzeczki z nimi?

 

Moja siostra Ania studiuje Metalurgię w Krakowie i zjeżdża co weekend (niestety) xD.Raczej rzadko się kłócimy.

 

Co zamierzasz jako już pełnoletni człowiek?

 

Zobaczymy jak to będzie. Trzeba zdać egzamin zawodowy ,który już w czerwcu, jeśli będzie praca w tym kierunku to super, a jak nie to trochę kasy z rolnictwa , sezonowe prace i jakoś to będzie.

 

Co lubisz oglądać? - jakiś gatunek filmu, serial?

 

W tych czasach w telewizji na 1000 kanałów trafi się jeden dobry film :P, oglądam różne seriale.

 

Na przykład?

 

Dzisiaj np. o 20 obejrzę seks misję .

 

Haha. Ręce przy sobie jak coś xD. Porabiasz coś więcej rzeczy niż z wymienionych?

 

Sport i muzyka. 

 

Głównie 'disco polo' wspomniałeś. Ulubiony wykonawca, utwór ? 

 

Nie mam ulubionego wykonawcy i utworu. Często się to zmienia, obecnie moją ulubioną piosenką jest https://www.youtube.com/watch?v=j6tH_Jpe-lE.

 

Aa, tak się składa ,że też tego słucham, ,,Power Play'' to świetna formacja , jest ich 3 a hiciory po kilka lub kilkanaście milionów wyświetleń na yt. Ulubiona potrawa?

 

Jest dużo dobrych, polskich dań. Bigos, pierogi, rosół, ryż ze schabowym, flaki i to chyba tyle z ulubionych :D

 

Ja wolę kaszę ze schabowym lub jakimś innym pieczywem <3. Masz plan na wakacje?

 

Chciałbym znaleźć jakąś zarobkową pracę, przyda się trochę kasy, mam zamiar zapisać się na prawko i hajs się przyda :p

 

Życzymy powodzenia na testach praktycznych jak i teorii (nuda). Maturę zdajesz?

 

Dzięki. O maturze później pomyślę ,bo to dopiero za 2 lata.

 

Skąd się wziął w twoim życiu cs?

 

W CS zacząłem grać w listopadzie 2014r. Sam z siebie zacząłem grać w tą grę, bo mi się  nudziło :p

 

Masz opiekuna na JailBreak'u. Skąd zainteresowanie właśnie tym modem?

 

Od razu bo rozpoczęciu gry w cs zobaczyłem w serwerach (bo miałem wersje z cssetti) zobaczyłem serwer, na którym była mapa jail_facebook. Bardzo mnie zaciekawiła ta mapa więc wbiłem na serwer. Na początku nie ogarniałem o co tam biega, ale z czasem się nauczyłem i jest to mój ulubiony mod.

 

Wiem ,że serwer miał przerwę techniczną, w tym czasie grałeś na Zombie Modzie jak ci się podobało?

 

Jak to ja na początku nie ogarniałem, ale nie mialem gdzie grać, więc pomyślałem o 'zm'. Grało mi się spoko bo miałem vipa :D

 

Wlaścicielem 'Jaila' i 'Zm' jest Sebastian (SDCSebeK). Co możesz o nim powiedzieć?

 

Znam się z nim wirtualnie już ponad rok (najdłużej z wszystkich) . Idzie z nim popisać. Jest z mojego wieku także mamy dużo wspólnych zainteresowań, i jeżeli czyta wywiad to go pozdrawiam. Seba jest wzorem do naśladowania ,jeśli chodzi o tworzenie serwerów cs 1.6

 

Na pozdrowienia przyjdzie czas jeszcze. Jak długo grasz w ową grę?

 

W CS 1.6 gram rok i 3 miesiące.

 

Wolisz GO czy 1.6?

 

W CS GO gram mniej niż w 1.6, ponieważ mam słaby sprzęt i w cs go mam mało fps i gra nie jest komfortowa, a w cs 1.6 gra się znakomicie i zero lagów.

 

Zastanawiałeś się nad kandydaturą na promotora ,redaktora itp?

 

Oczywiście, ale nie chce mieć rang. Mam ochotę zrobić wywiad to go robię, a ranga już zobowiązuje.

 

Chciałbyś skierować do mnie jakieś pytanko?

 

Czemu akurat wywiad ze mną ?

 

Znam Cię nie od dziś i można powiedzieć ,że fajna z Ciebie postać. Umiesz się dogadać i pomóc :)

 

Dzięki :)

 

Teraz możesz kogoś pozdrowić.

 

Pozdrawiam Ciebie, ze miałeś chęć przeprowadzić ze mną wywiad, i wszystkich użytkowników CSowicze.pl ( nie będę wymieniał pojedyńczo bo mogę kogoś pominąć.

 

Dzięki. Przyłączam się do pozdrowień. Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie