Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PROPOZYCJA] Zabawa


qMarkusp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: qMarkusp #StrażnikTórusa :D

  • Propozycja: Zabawa z intra bajek/anime/kreskówek

Opis propozycji: Zabawa polega na tym, że prowadzący puszcza więźniom z dowolnego programu muzycznego (na przykład slam.flankers) muzykę z intra bajek/kreskówek/anime, lecz piosenka ta nie może zawierać słów. Kiedy już jakiś więzień zgadnie będzie mógł wskazać daną ilość osób do zabicia lub daną ilość osób do przeżycia. Tę ilość wyznacza prowadzący strażnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażniku mój ty kochany xD pomysł super ale bajki starsze np. ,,Smerfy' , ,,Fineasz i Ferb'' i Miś klapouszek (czy jakoś tak. słowa : ,,jestem sobie mały miś (...) nie od dziś) xdxd anime nie bo nie oglądałem nigdy . 

Edytowane przez Turas :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy co warden puści :) Sam widziałem bardzo mało anime, ale na serwerze na pewno znajdzie się osoba, która ogląda anime i odgadnie podkład muzyczny :D Nie mówcie, że nie znacie podkładu muzycznego do samuraja Jacka, szamanów król czy do pokemonów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! dobry pomysł ;)

Stary, ty w ogóle grasz na tym serwerze? Szczerze, nigdy cię nie widziałem. Jak tak to przepraszam najmocniej, ale po prostu nie kojarzę nicku. A może innego używasz u nas . haha :Dpozderki

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie