Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ZAUFANY] Lotholt


OSA99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ossosky

  • Nick oskarżonego: Lotholt

SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:120696097

Data i godzina zdarzenia: Około 22:20 dnia 28 Lutego 2016 r.

Runda i czas mapy: 2 albo pierwsza, nie jestem w stanie odtworzyć demka - przepraszam za to. Ale runda to była 1-wsza albo druga, nie jestem pewien.

Mapa: jb_mountaincraft_v5

Opis sytuacji: Zaczynając. Spokojnie sobie prowadziłem uprzednio uspokajając bunt AliceGatore'a [ledwo ale dałem rade :D ] . Wróciłem do reszty więźniów i rozpocząłem zabawę w kolorki. Wszystko szkło tak jak powinno do czasu, aż Lotholt wybrał zły kolor. Powiedział, że chce szary. Ok, w tym momencie powiedziałem, że kto wybierze kolor szary i bordowy z automatu ginie(wszyscy wiemy dlaczego, takie kolory nie wypadają) ORAZ kazałem mu wybrać inny kolor. Jak widać na demku od razu się oburzył i nie chciał wybrać innego. Zaczął grozić mi, że jak go zabije to będę miał FK i bla bla bla. Nie przedłużając zacząłem odliczać by miał spokojnie szansę by wybrać inny kolor :). Ku mojemu i innych graczy zdziwieniu nie wybrał innego tak jak by zrobił to każdy inny gracz. Nie wybrał - nie wykonał mojego polecenia - więc go zabiłem, nic prostszego. Najlepsze jest to, że on się zrespił xD tak, zrespił się i zaczął mówić, że mam FK. Nie było mowy o żadnym FK dlatego zabiłem go ponownie. Mamy tutaj przekład ewidentnego nadużywania zaufanego. Po tym jak go zabił ten drugi raz, wlepił mi bana na 10 rund na CT. Śmieszne stary. Reakcja innych graczy była równie śmieszna bo to było po prostu nielogiczne. Chwilkę potem napisałem, że teraz to już na pewno ma degrada. Po czym wlepił mi bana na bodajże 1440 minut . Powód - ,,grożenie degradem" ,  spoko mordo. Wszyscy na niego narzekają - co chwilę zakłóca prowadzenie, nadużywa komunikacji, a ostatnio na jednej mapie ciągle mnie /slap 'ał choć go o to nie prosiłem, wręcz mówiłem, żeby tego nie robił, gdy powiedziałem że jak mnie slapnie jeszcze raz to pójdę napisać skargę on to olał i slapnął mnie jeszcze parę razy.Kolejna sytuacja - Andy był prowadzącym i był szybkie paluszki bodajże 3 razy pod rząd w celach - Lotholt wygrał za każdym razem a Andy kazał mu wybierać cele do zabicia. On zamiast podać normalną liczbę wymyślał - mówił np. pierwiastek z 3, albo 2 i jedna trzecia, 3 do piątej itp itd. Trwało to dobrych parę minut,  specjalnie przedłużał, próbował być śmieszny - nie wiem jak tam u was w 1 gimnazjum macie żarty, ale administracja powinna reprezentować jakiś poziom chyba co ? Po całej sytuacji wlepił Andy'emu bana za niekreatywne prowadzenie - jakaś kur*a kpina czy co? 

Dowód: https://mega.nz/#!b5RiXLZa!xsCeShgqhgyIfHTnt85tbjs7Vrs1M08cs22bktorMPY

Zapraszam wszystkich graczy do dyskusji, tych co byli wtedy na serwerze - wyraźcie swoje zdania - a tobie dzieciaczku podziękuje już. Dla mnie jesteś skończonym pozerem. elo

 

PS. Liczę na szybkie rozpatrzenie. :)

 

Edytowane przez OSA99
tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy całej sytuacji i powiem szczerze, po tym jak Osa drugi raz zabił Lotholta (zaraz po zrespieniu) nie mogłem wytrzymać ze śmiechu, ale gdy Damian jako warden dostał CT bana to zacząłem płakać, no ale hej, to dopiero początek! Po chwili pisania zobaczyłem na czacie komunikat iż gracz Ossosky został zablokowany na serwerze na ponad 1000 minut, powód? "Grożenie degradem"! To był moment w którym zacząłem sie dusić ze śmiechu, jak dla mnie Lotholt pomijając swoje 14 lat nie nadaje sie na Administratora/Zaufanego z powodu nadużywania komunikacji, nieznajomości regulaminu (Krzyczenie o fk kiedy go nie było/narzekanie na faworyzacje gdy nic o niej w regulaminie nie było wspominane/mylenie innych graczy) czy też przeszkadzanie innym graczom w zabawie na serwerze (slap'owanie Damiana gdy sam prosił żeby przestał). Jestem totalnie za degradem c: 
Pozdrawiam serdecznie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się i nie mam czasu oglądać demka, ale jeżeli to co mówisz jest prawdą to zgadzam się z tobą jak najbardziej. Administracja musi reprezentować poziom i dawać przykład innym graczom, a nie nadużywać komend. Rozsądnym wyjściem w tej sytacji jest warn lub degradacja danego Admina/Zaufanego. Poczekamy na wypowiedź Lotholt'a.

CSGO_SpookyChick02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn jest tymczasowym rozwiązaniem  :) .

Zadziałałby tylko wtedy, gdy sytuacja miała miejsce jeden raz.

Ano właśnie. W tym wypadku nie jest to jednorazowa akcja z nadużywaniem komend, wystarczy zapytać graczy, którzy aktywnie grają na serwerze na jego temat.

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda to lotholt powinnien zostac ukarany i zgodze sie ze czasami naduzywa komunikacji glosowe 

 

I ogolnie to jeszczepamietam pare tyg temu bylem tez w ct jakos w nocy okolo 4-3 powiedzialem: plecy tylna sciana totalny i mnie przerwalo bylo tylko totalny na serwie bylo 6-7 graczy zabilem chyba 3 z tym lotholta i powiedzialze mass fk moze i tak ale kazdy zaufany/admin zrespil by all ale nie lot powiedzial ze bd ban a bana nie bylo czyli grozenie banem 

 

I ogolnie to ja bym dal ostatnia szanse  jezeli nadal tak to bede jestem za zdegradowaniem :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczne od tego slapowania. Slapowalem cie bo sam mnie o to prosiles mowiac wez mnie slapuj bede samolotem wiec nie klam :) Slapowalem cie tylko tak zeby nie przeszkadzac w toku gry. 

Teraz co do tych kolorkow był to fk, poniewaz osobom przede mna kazales wybrac kolorek i nie mowiles nic o zakazie wybrania danego koloru, a zmiana zasad podczas zabawy gdy juz ktos zginal jest zwykla faworka wiec wpisalem !fk i odrzuciles wiec dalem ci jeszcze jedna szanse respiac sie komenda zaufanego. Zabiles mnie wiec cie zbanowalem a potem po 1 nie pamietam juz jak ale wyzwales mnie to wpisalem !k kultura jako ostrzezenie a gdy zagroziles mi degradem zbanowalem cie co bylo jasne po takim wyczynie.

Co do tego prowadzenia gracza ANDY i mojego wybierania celi. Gra jest do tego zeby sie w niej dobrze bawic wiec wykorzystalem nieuwage wardena i wybieralem cele od 1 do 10 tylko okreslone niedosłownie. 

Czy jest fk czy nie to kogo jak kogo ale mnie nie powinienes sie czepiac bo gram na tym serwerze bardzo dlugo i regulamin znam caly na pamiec dzieki czemu moge rozpatrzec kazda sytuacje bez wiekszego namyslu.

Nie wiem czemu sie tak uparliscie na te skargi. 

Z 1 strony dobrze zeby kogos karac kto zrobil cos nie tak a z 2 strony za bezpodstawne skargi moim zdaniem powinny byc jakies kary/warny no ale nie ja to ustalam.

Kolejna smieszna skarga i nie rozumiem wypowiedzi. JEZELI TAK JEST JAK OSA PISZE TO SKARGA SLUSZNA. To laskawie prosze o obejrzenie demka i wtedy pisac swoja opinie na ten temat. Czekam na reszte postow ale mysle ze tutaj juz wszystko wyjasnilem :)

Aa i jeszcze jedno ja co chwile naduzywam komunikacji glosowej. Bardzo ciekawe. Jestem zaufanym ktory sie pilnuje by nie popelniac bledow i owych nie popelniam(tak jestem tego pewien) wiec za przeproszeniem nie pier*ol głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś. To prawda, mówiłem żebyś mnie slapował, ale zwykle było to na freeday'u albo życzeniu,a kiedy prosiłem żebyś żebyś przestał to Ty i tak dalej to robiłeś.

 

Stary. Wybrałeś kolor, którego nie ma w palecie.Jasno jest napisane, że masz wybrać kolor z palety. Ok. Dałem ci szanse i powiedziałem żebyś wybral inny kolor. Ty jednak wolałeś być jak zwykle upartym dzieciakiem i brnąłeś dalej w oszukiwanie. Więc zabiłem cię, a gdy się zrespiłeś zrobiłem to ponownie, bo żadnego freekill'a nie było.

Sytuacja z Andy'm - zachował się jak niedojrzały dzieciak - przedłużając oraz utrudniając prowadzenie Andy'emu . Co to na kur*wa być? 5 minut wybierałeś jedną głupią cyfrę, której wkońcu i tak nie podałeś. Gratulacje dojrzałości, mama musi być bardzo dumna. Wyzwałem cię - wszyscy wiemy dlaczego, dałeś Bana za darmo - obiektywność pierwsza klasa, a będę dalej to robić jak będziesz nadużywał mikro i dawał bany/warny za free bo nienawidzę dzieciarni twojego pokroju na serwerze.

 

Pozdrawiam cieplutko i liczę na Degrada naszego serwerowego homosia. :)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś. To prawda, mówiłem żebyś mnie slapował, ale zwykle było to na freeday'u albo życzeniu,a kiedy prosiłem żebyś żebyś przestał to Ty i tak dalej to robiłeś.

 

Stary. Wybrałeś kolor, którego nie ma w palecie.Jasno jest napisane, że masz wybrać kolor z palety. Ok. Dałem ci szanse i powiedziałem żebyś wybral inny kolor. Ty jednak wolałeś być jak zwykle upartym dzieciakiem i brnąłeś dalej w oszukiwanie. Więc zabiłem cię, a gdy się zrespiłeś zrobiłem to ponownie, bo żadnego freekill'a nie było.

Sytuacja z Andy'm - zachował się jak niedojrzały dzieciak - przedłużając oraz utrudniając prowadzenie Andy'emu . Co to na kur*wa być? 5 minut wybierałeś jedną głupią cyfrę, której wkońcu i tak nie podałeś. Gratulacje dojrzałości, mama musi być bardzo dumna. Wyzwałem cię - wszyscy wiemy dlaczego, dałeś Bana za darmo - obiektywność pierwsza klasa, a będę dalej to robić jak będziesz nadużywał mikro i dawał bany/warny za free bo nienawidzę dzieciarni twojego pokroju na serwerze.

 

Pozdrawiam cieplutko i liczę na Degrada naszego serwerowego homosia. :)

Gdzie jest napisane ze mam wybrac kolor z palety? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego jak nie palety ? Koloru majtek ojca ? 

To chyba logiczne i nie trzeba tego wyjaśniać.

Mówie po raz enty - kazałem ci wybrać inny - nie wybrałeś - buła . :)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie