Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Propozycja] Niebieski


Niewiadomo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Niewiadomo

Propozycja:Zmiana zielonego na niebieski

Opis propozycji:Moja propozycja polega na tym żeby zmienić kolor zielony na niebieski przy dzieleniu (!podziel) graczy, ponieważ w większości map przy jakichkolwiek zabawach jest czerwony i niebieski a strażnicy często się przejęzyczają i nie mogą powiedzieć zieloni ustawiają się przy niebieskim itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha w sumie nwm co powiedzieć chociaż zagrałem 2 razy i była taka sytuacja. Ludzie prowadzącego nazwali daltonistą. Jeśli ma to zmienić na lepsze to można zmienić lecz dla mnie jest to kwestia przyzwyczajenia chociaż kolor to chyba każdy w danej chwili powinien rozróżnić.

b_350_20_F0256F_0AB00A_0B149A_08C6B2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keng - w jaki sposób wyobrażasz sobie dzielenie kolorami przez warden'a a nie serwer? Myślę, że wtedy warden musiałby samodzielnie nadawać kolory dla każdego więźnia z osobna co by zajmowało tylko czas i ''drażniło'' graczy już nieżyjących. 

Pomysł moim zdaniem zbędny bo każdy kto prowadzi dość często grę, że tak to nazwę wie już o tym, że w danych miejscach są kolory takie jakie są - choć myślę, że podmiana tego nie wymaga dużo czasu także pomyśleć nad tym można, jednakże osobiście wydaje mi się to zbędne.

 

+/-

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keng - w jaki sposób wyobrażasz sobie dzielenie kolorami przez warden'a a nie serwer? Myślę, że wtedy warden musiałby samodzielnie nadawać kolory dla każdego więźnia z osobna co by zajmowało tylko czas i ''drażniło'' graczy już nieżyjących. 

Pomysł moim zdaniem zbędny bo każdy kto prowadzi dość często grę, że tak to nazwę wie już o tym, że w danych miejscach są kolory takie jakie są - choć myślę, że podmiana tego nie wymaga dużo czasu także pomyśleć nad tym można, jednakże osobiście wydaje mi się to zbędne.

 

+/-

Serwer normalnie dzieliłby więźniów na równe grupki, ale warden wybierałby tylko kolor tych dwóch grupek :P

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie