Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

ADMIN/LUDZIE AFK (ZMIANA SKINÓW)


insaneexe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D Kubonek zabrał mi admina (jest to również skierowane do cb Kubonek) na only DD2#2 i powiedział że odda mi go pod warunkiem jak w temacie którym napisasze (napisał) Admina InsaNe będzie więcej głosów na tak niż na nie :)

Napisałem do graczy servera żeby się wypowiedzieli co o tym sadzą,zarejestrowali się itd (Temat został usunięty :( (może jest w archiwum bądź KOSZ czy coś takiego) że gracze mnie lubią i wypowiedziały się 4 osoby 3 z 4 dobrze a 1 źle (Nie tyle co źle ale napisała że skoro jestem dobrym adminem to czemu ludzie się skarżą) i tutaj jest problem taki że nikt,żaden gracz zza granicy nie mają problemów że jestem adminem :) Tylko polaczki :D

Ludzie się czepiali że banuje nie ostrzegając :D

1.W regulaminie nie pisało nigdzie (tak jak pisze na Mirage/Cache) że najpierw UPOMNIENIE > KICK > BAN więc nie musiałem

dawać kicków i upomnień acz kolwiek robiłem to :)

Jeżeli uważałem że ktoś dostał nie słusznego bana (albo była sytuacja co koleś miał dostać perma ale był 2 z podobnym nickiem tym Sayijin czy jakośtak więc dostał przypadkiem bana zaraz zbanowałem tego drugiego i pierwszemu dałem ub :) ) to wchodziłem w BANY dawałem UNBANA dodawałem do znajomych i pisałem co i jak  wyjaśniłem przeprosiłem i tyle 

Teraz gdy ja nie mam admina (jestem na serwerze co najmniej 5/6 godzin dziennie (admini są rzadko między innymi Anonymous (raczek) #BIG #BOOTY #BITCHES oraz Samiec alfa :) ) barany stoją na respie zmieniaja skiny albo są afk :D

Dziękuje,pozdrawiam!

Edytowane przez insaneexe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie