Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SKARGA] daring.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ~eZ.
Nick osoby na którą składasz skargę: daring.

Forum lub który serwer: forum

Powód skargi: Brak znajomości amxx, plagiatowanie.
Dowody:

 

Świadkowie: -

Opis: Tak jak już mówiłem w jego podaniu, byłem oczywiście na nie, ale mój głos się nie liczy, oczywiście jego przyjęli. Co może wiedzieć 13 latek o amxx? Miał swoje serwery? Każdy głupi potrafi postawić serwer i wgrać paczkę z neta. Wnoszę o degradację, gdyż daring kopiuje poradniki z amxx.pl lub innych sieci i podpisuje się pod nimi, że jest to poradnik jego autorstwa itp.

 

Poradnik jest autorstwa daring. autor dużo czytał na ten temat aby napisać poradnik, proszę zostaw mi reputację oraz jak chcesz skopiować na inną stronę to proszę abyś skontaktował się ze mną.

 

Wystarczyło, że wpisałem fragment tego, rzekomo jego, pluginu w google i od razu milion identycznych tematów. Żałosne, naprawdę żałosne.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze. Jesteś zabawny i to na serio ! :)

 

Ja się na tym uczyłem oraz to czytałem. ;) Nie tylko na tym zresztą. Pomagali mi przyjaciele. :)

 

Widać że się na mnie uparłeś, bez sensu. Piszesz zawsze skargi na mnie które niestety ale nie mają sensu. Powiedz mi co jest tego powodem? To że nie masz kolegów ? Tylko mrufka to twój przyjaciel?

 

To że czytałem i zrobiłem all inna klasa oraz inne słowa to nie znaczy że skopiowałem. :)

 

^Up. W skargach się wypowiada tylko Osoba oskarżona, Osoba oskarżająca, Administrator oraz Moderator. Więc powinien być warn za bez sensowne posty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrufka to nie jest mój przyjaciel, bo dla mnie nie ma czegoś takiego jak e-przyjaciel, mam kumpli w życiu prywatnym, ty może masz odwrotnie i próbujesz się dowartościować w internecie. ; ]

 

Jakbyś się uczył na tym poradniku to byś go nie napisał kropka w kropkę tak samo, tutaj wszystkie wytłumaczenia są identycznie napisane. Kogo ty w balona chcesz zrobić? Administrację sieci? Mnie? Nie wyjdzie Ci to, a plagiatowanie to dość poważna rzecz. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se myśl co chcesz. Ja wiem lepiej od ciebie chłopczyku. ;)

 

Zapewne w prawdziwym życiu masz 10 lat a na TS3 używasz Modulatoru głosu. ;)

 

Zachowujesz się gorzej niż ludzie z mojego wieku, a to że zazdrościsz mi że ja coś umiem napisać własnymi słowa, streszczyć itp. to już nie moja sprawa. ;)

 

Zauważyłem że ty lubisz każdemu obrabiać dupę za plecami.  B)  B)

 

Chłopczyku ja się ciebie nie boję, skarga jest bez sensu. To że napisałem coś w tym stylu nie znaczy że skopiowałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ty lubisz każdemu obrabiać dupę za plecami.  B)  B)

 

Nie wymyślaj, nie wymyślaj. Słuszna skarga za plagiatowanie to obrabianie dupy? Tak by the way, proszę moderatora o zamknięcie tematu, będzie ktoś z czerwonych na forum to rozpatrzy, nie będzie dziecina wjeżdżać na moje życie prywatne itp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam. Jak ktoś z czerwonych będzie chciał to otworzy.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Po przeanalizowaniu obu poradników wygląda na to, że daring. tylko wzorował się na poradniku z ammx.pl

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie