Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Problem z UB


-A*V*A*T*A*R-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem wczoraj bana wstawiłem ss'y  nie pamiętam która to była godzina, napisałem że jest to godzina 16 i jakiś admin pisze mi że podrabiane ss'y i nie ma Ub wytłumaczy mi to ktoś ?. Skoro są ss'y wstawione oraz czyste to raczej się dostaję UB prawda ? Nie wiem może podać steamID bo posiadam steama czy coś bo nie wiem. Oraz wielkiego znawce " eZ"  jakiegoś tam "admina" czy coś, aby pokazał gdzie jest screen podrobiony, bo skoro coś komuś zarzucasz to mu to udowodnij, dlatego chce abyś na screenie pokazał gdzie jest to podrobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie masz ( bo wiem że tam nic nie znajdziesz bo szkoda mi steama aby grać na czitach oraz posiadam SKILLA) to rada na przyszłość abyś  brzydko mówiąc " Zamknął mordę " jak nie masz nic sensownego do powiedzenia bo oceniając ss'y patrząc na godzinę która jest wstawiona to lepiej żeby ci tego admina zabrali.   :)  Mam nadzieję że wyraziłem się jasno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie