Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Zaufany] Levertuar


Worst

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Worst Awp EU

  • Nick oskarżonego: Levertuar

SteamID oskarżonego: Nie ma go aktualnie na serwerze 

Data i godzina zdarzenia: 26/02/2016 - 18:55:04

Runda i czas mapy:   Przed ostatnia lub ostatnia runda czasu mapy nie pamiętam

Mapa:  ba_jail_dubai

Opis sytuacji:  Zabiłem levertuara za nadużywanie komunikacji po czym się oburzył i wręczył mi bana na 10 rund i wyszedł z serwera. W skrócie ban za darmo 

Dowód: http://www.filedropp...bajaildubaidem                   (dzięki Brekol)

PS. czekam na twoje długie rozpisywanie się levertuar... jak wy to zawsze robicie 

Edytowane przez Worst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy zaistniałej sytuacji jako ostatni więzień, a gdy spytałem się Levertuara czemu Go zbanował On nawet słowem nie pisnął,

po prostu sobie wyszedł z serwera.

Za zdegradowaniem!!

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się...

Jak wiadomo mapa dubai mi nie działa - nie wiem czemu, w sumie coś w desent jakbym jej nie miał i nie chciało mi jej pobrać przez gre, ale mniejsza o to...

Jak próbuję odpalić demko (dubai) - to też demka nie mogę obejrzeć bo znajduje się na mapie dubai... smutne... - Cóż zostawiam opinię dla innych graczy, którzy sprawdzą demko i się wypowiedzą a ode mnie - nic :D piona mordki.

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do demka: http://www.filedropper.com/demo-20160226-1731-bajaildubaidem
Oprócz tego że Levertuar nadużywa komunikacji głosowej, nie przeczytał nowego/zmienionego regulaminu (co jest obowiązkiem administracji). W zabawie simon mówi oskarżył AliceGatora o bezpodstawne zabicie. Dopiero jak Alice mu powiedział że regulamin uległ zmianie zaprzestał dystkutować. (last round jak coś)

Edytowane przez Brekol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, staram się nie odzywac się i itp ale teraz muszę - trochę byłem [cenzura michnika] rzeczami na uczelni i itp. - jeżeli ktoś czuje się smutny że nie przeczytałem regulaminu po zmianie to przepraszam bardzo :-) - wiecie o tym, że na jedno słowo do mnie na PW że ktoś w CT nie ogarnia i jestem... :-)

 

Worsik, dałem ci tak tam karę na 10 rund, uważam że to tak nie dużo ;-p - a jeżeli chodzi o mikrofon, zgodzę się... bo ja lubię gadać! ;-p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, staram się nie odzywac się i itp ale teraz muszę - trochę byłem [cenzura michnika] rzeczami na uczelni i itp. - jeżeli ktoś czuje się smutny że nie przeczytałem regulaminu po zmianie to przepraszam bardzo :-) - wiecie o tym, że na jedno słowo do mnie na PW że ktoś w CT nie ogarnia i jestem... :-)

 

Worsik, dałem ci tak tam karę na 10 rund, uważam że to tak nie dużo ;-p - a jeżeli chodzi o mikrofon, zgodzę się... bo ja lubię gadać! ;-p

 

Pozdrawiam

Tak ale ta kara była za darmo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara za free bo tak? Co nas to obchodzi co się dzieję u ciebie na uczelni? Co my mamy z tym wspólnego? Podpowiem.. Nic ;) Administracja powinna reprezentować jakiś poziom :)

Wyobraź sobie sytuacje gdzie ty dostajesz takiego bana od admina z dopiskiem : ,, sory że ci dałem bana ale pies mi obsrał pranie i mam zły humor " .

Mam nadzieję, że zrozumiesz i ,,okresy" profesorów jak i swoje zostawisz dla siebie i będziesz postępował tak jak na admina przystało.

 

bez odbioru :D

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie