Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pa pa :/


TwojaMarionetka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Witam Wszystkich czytających post . Dużo nad tym rozmyślałem co mam z sobą zrobić . Niestety moje przemyślenia dążą do odejścia z sieci . Bardzo dziękuje Patrykowi i Sylwi bo miałem od nich duże wsparcie jeżeli chodzi o inne sprawy , za danie mi szansy awansu na Moderatora oraz dużo zawdzięczam Rumcajsowi razem dużo przeżyliśmy w tamtym roku ale się nie poddawaliśmy i podnieśliśmy tą sieć w góre jeżeli chodzi o serwery.Absolutnie nikogo o nic nie winie moje odejście z Sieci to tylko i wyłącznie moja decyzja na pewno szkoda , Bo spędziłem tutaj ponad 5 Miesięcy i było na prawde fajnie .. Ale ten czas szybko mija ale co tu dalej pisać kto tutaj był ten wie . Chciałbym pozdrowić wszystkich z forum i życzę wam powodzenia w dalszym rozwijaniu sieci . Reszte sobie wyjaśnie z Adminstracją na PW . Cóż a więc żegnam się . Piąteczka Wszystkim mam nadzieje , że jeszcze się zobaczymy :)

 

Administracja Moich serwerów każdy kto straci adma niech zgłosi się do mnie na pw

 

Narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie ze sobą xd, że każda dobra osoba odchodzi -,-

Eh no cóż trzeba się pogodzić z twoją decyzją :X

Bywaj ! jeszcze sie spotkamy !:D

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam tę rezygnację, autorowi pomyliły się daty prima aprilis. Jest on 1 kwietnia.

 

A tak szczerze. Kiepsko trochę, że odchodzisz. Ale wrócisz, wiem to, każdy kiedyś wraca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie