Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Propozycja] Nowa zabawa (,,butelka'')


Turas :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Turas :D
Propozycja:Dodanie do regulaminu i wprowadzenie zabawy ,,w butelkę''

Opis propozycji: (Pisałem już o tym ale niestety nie wiedziałem wtedy jeszcze że trzeba napisać zgodnie z wzorem więc piszę po raz ostatni) Wiele osób mówiło i pisało że ta zabawa jest bardzo fajna i urozmaici trochę rozgrywkę . Mianowicie zabawa ta polega na tym że , więźniowie robią okrąg (można pojedynczo kazać więźniom wychodzić na marker żeby więźniowie się nie gubili) gdy to już będzie gotowe CT wchodzi do okręgu , a potem więźniowie mają się obrócić o 180 stopni (tak żeby stali plecami do strażnika) A potem CT rzuca broń do góry i się odsuwa i tam gdzie wskazuje lufa broni(butelki) ta osoba musi być niestety zgładzona . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszą koledzy wyżej, już ją można robić ( robiliśmy pare razy ) Ja np. i tak w większości tłumacze zabawy te bardziej skomplikowane, a w tym wypadku nawet jak będzie w regulaminie to i tak ludzie szybko jej nie ogarną. Zabawa dobra, pomysł dobry, jak dla mnie na plus. ;)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie