Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Morderator] `playa. #skillsunconfirmed.


OSplaya

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Piotr

  • Wiek: 23

Mikrofon?: Tak

Mutacja?: Tak

Nick: `playa. #skillsunconfirmed.

SteamID: STEAM_1:1:88299062

Ranga (CS): Aktualnie 4 gwiazdki 

Ilość przegranych godzin: +/- 139

Dostępny czas dzienny:

  • Poniedziałek: 13:00 +

  • Wtorek: 13:00 +

Środa: 13:00 +

Czwartek: 13:00 +

Piątek: 13:00 +

Sobota: 13:00 +

Niedziela: 13:00 +

Znajomość regulaminu [1-10]: 9/10

Umiejętność zarządzania SourceBansem [1-10]: By nie skłamać max 5 aktualnie, ale gdy będę miał możliwość poznania się na tym na pewno ogarnę szybko i nadrobię braki

Ranga Administrator na innym serwerze?: Nie

Sposób płatności składek: przelew 

Dlaczego ty?: Jestem kumaty, ogarnięty, spokojny, przyjazny, śmieszek i znany oraz lubiany(tak myślę) na serwerze - Jak każdy pewnie zauważył gdy jakaś nowa osoba o coś pyta to staram się pomóc na tyle ile potrafię, a jeżeli nie wiem to odsyłam na forum(podając link) - ogólnie staram się być pomocny jak potrafię. Myślę, że sprawdziłbym się na tym stanowisku gdyż kiedyś w innych grach już sprawowałem podobne stanowiska. Ogólnie nie wszczynam niepotrzebnych dyskusji bądź też w takowe się nie wdaje, a raczej staram się przypominać ludziom, że nie są sami i jednak w jakimś stopniu powinna obowiązywać kultura. Z racji, że ostatnimi czasy jestem wolnym strzelcem to posiadam sporo czasu co można również zaobserwować poprzez mój ostatni czas spędzający na serwerze. Cóż mogę jeszcze dodać - staram się utrzymywać z każdym równy kontakt bez przysłowiowej "faworki". Co dnia jestem na forum i wypowiadam się w sposób "kreatywny" - tj. nie spamię nabijając posty, a staram się wykazać inicjatywę i podać konkretne swoje zdanie. Jak większość pewnie też zauważyła, nie boję się prowadzić gry tj być po stronie strażników i myślę, że też nie najgorzej mi to wychodzi - czasami nawet ludzie sami chcą bym przeszedł do CT :) (piona mordki.) To chyba byłoby na tyle czym mogę was przekonać do własnej osoby, a co i gdzie to myślę z czasem się poznamy bliżej i ogarniecie moją osobę lepiej.

Kontakt: Steam :. http://steamcommunity.com/id/skillsunconfirmedtelefon (podam prywatnie jakby ktoś potrzebował), TS.

Edytowane przez SztangaBiceps

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUUUUUŻE TAK ! TAK ! TAK !

+Pomaga więcej niż wszyscy zaufani razem wzięci

+Ogarnia CT i dużo gra jako prowadzący

+Kulturalny i miły (czasem rzuci jakąś ,,ku*we" ale tylko po 24 XD, nie no żarcik :D)

+Ma poczucie humoru

+Lektor z Polsatu

+Dojrzały, hehe

+Często gra późnymi godzinami, a zresztą wczesnymi również

+Jest lubiany i jest mega spoko :D

+Kreatywnie prowadzi

+Nie zachowuje się jak gimbus, tak jak większość serwera

+Nie kłóci się bezsensownie

+Wszystkich traktuje równo

+Piotruś <3

+Regulamin, a o sourcebans się nie martw bo to szybko ogarniesz bo jest mega łatwe

+Podanie bardzo przekonuje

+Udziela się na forum

+Angażuje się w sprawy serwera

+Godziny na serwerze

+Spełnia wszystkie wymagania

 

Ogólnie to jak dla mnie nie musisz się martwić bo już jesteś bankowo przyjęty :D

 

 

PS. Mam nadzieję, że docenisz moje starania, że się tak dla ciebie rozpisałem :D <3

 

PS2. Zmień temat z [Morderator] Playa na [Moderator]Playa, malutka zmiana kosmetyczna ale razi w oko XD

Edytowane przez OSA99
tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetem na Tak

+Kiker to cwel dal mi warna a Fox to Pizda PS: Kiker Jesteś chujowy tak samo, jak ja i FoX

+wiek

+ogarnia

+regulamin

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


 


Twoje podanie zostaje zaakceptowane.


Gratuluję !! Twoje podanie przekonało mnie, mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz na serwerze.


 


Jednak zanim uzyskasz rangę musisz zapłacić składkę.


Jak to uczynisz napisz w tym temacie jakim sposobem zapłaciłeś (SMS/Przelew) i komu/gdzie (RED EYE/1s1k).


Masz czas do 30.02.2016r. 16:00 na zapłacenie składki inaczej twoja ranga nie zostanie nadana.


 


Pozdro,


Ezi


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za tak miłe słowa i dziękuję Administracji za danie mi szansy :)

 

składka opłacona - miało być 10, ale poszło 17 - będzie na przyszłość i zapas :D

 

11349772048828264506.jpg

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zaakceptowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie