Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [VIP] `playa. #skillsunconfirmed.


AliceGator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: AliceGator
  • Nick oskarżonego: `playa. #skillsunconfirmed.
  • SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:88299062
  • Data i godzina zdarzenia: 23 luty 2016, ok. godziny 19
  • Runda i czas mapy: Runda 6, czas mapy ok. 29:00
  • Mapa: jb_junglejail_v6
  • Opis sytuacji: Playa myślał że biegłem, lecz miałem speeda. Pomimo moich wyjaśnień posłuchał sie [Zaufanego] Kuli dA'K1ng który myślał że biegłem.
  • Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160223-1829-jb_junglejail_v6.dem.zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i na demku też za pierwszym razem "demko" pokazuje jak biegniesz, ale z racji pewności cofałem kilka razy by się upewnić i dopiero za 3cim razem "bug", który pokazywał jak biegniesz się naprawia czyli racja, że miałeś jednak speed'a i nie biegłeś. Kuli i Buzia potwierdził, że wyglądalo to jak byś biegł(też mieli to samo) i w sumie na ekranie dosłownie biegłeś Arku. - Najwidoczniej był to bug pixeli(nie wiem jak to nazwać) i przyznaję, że miałeś speeda. Dlatego dla tych co będą oglądać demko i będziecie widzieli to samo btw. 28:50 jak Arek biegnie to cofnijcie ponownie i za którymś razem dopiero wam się to pokaże, że tak naprawdę ma speeda xD - 
Przyznaję się, ale nie biorę tego na siebie bo to "złudzenie", że tak to nazwę pokazywało inaczej niż było faktycznie - 

Jak się spotkamy na serwerze to oddam Ci 1000 fajek za 3 strażników.

 

Przepraszam, ale z iluzją nie wygrasz :) 

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze niewiadomo? - Dopiero na demku Cię usłyszałem, że coś mówiłeś :D a Alice już spotkałem i jak wyżej napisałem fajki zostały dostarczone.

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten speed się często buguje, przy speedzie animacja postaci jest często inna, tzn. jak osoba ze speedem idzie na shifcie, u drugiej osoby na ekranie może się wyświetlać animacja biegu. Sam zostałem przez to wiele razy zabity, ale też sam za to czasem zabijałem, bo nie miałem o tym pojęcia.

Wnioskuje o odrzucenie skargi :D

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie