Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Znów screeny od Mewy i ich brak :)


wizmeister

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: wizmeister =DDD

Serwer: FFA KLASYK
Nick admina: Mewa
Data i godzina: 23.02.2016 - 16:16:06
Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=9428
Opis sytuacji: Znowu to samo. Ja nie wiem co ten człowiek robi, że screeny się nie zapisują.. 
Dodatkowe informacje: Co mam dodać? Że typ nie wejdzie na specta i nie przygląda się osobie, którą chce zbanować? On jest jakimś żartem całym czy co? Mewa.. Jeśli to czytasz to dobrze. Bo chyba się kompletnie nie znasz na ocenianiu ludzi i nie potrafisz zrozumieć, że ktoś gra lepiej od Ciebie? Że ktoś potrafi strzelać pestkami a nie full auto? Że ktoś ma wyczucie gry i nie potrzebuje żadnych haxów żeby rozwalać głowy? Walisz screeny podczas kiedy Ty sobie grasz, nie sprawdzisz mnie a już foteczki walisz.. Jesteś mistrzem w wykonywaniu swoich obowiązków. Szkoda, że jak typ ma aimbota to Ci muszę napisać na u@ żebyś to dostrzegł człowieku. 

Edytowane przez wizmeister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,50 skanowal ale zauwazyl ,ze przebiega takze nic dziwnego.

2.20 rownierz wracal na shifcie na dachu ,zobaczyl i zeskanowal troche , jak dla mnie nic dziwnego.

3.00 walil po oknach ,bo wroga zobaczyl tam zobaczyl tu oznaki wh nie widac...

3.18 Nic dziwnego , jego wrog bardzo glupi blad popelnil wychodzac z glock na sam celownik.     

 

Wh nie widac innego rodzaju czity rownierz . Niech admin nastepnym razem lepiej sie przyjzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie