Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #2 Wywiad w duecie - SpiT iT OuT


SONGUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

@Vesp3r! ♥ Witaj SpiT iT OuT! Czy chciałbyś udzielić nam wywiadu?

@SpiT iT OuT Tak oczywiście.

Zacznijmy od podstaw, przedstaw nam się, ile masz lat, jak masz na imię, gdzie mieszkasz?

@SpiT iT OuT Mam na imię Kacper,mam 16 lat i mieszkam w Krakowie

@Vesp3r! ♥ A więc Kacprze, masz jakieś zainteresowania/hobby? Co najbardziej Cię inspiruje?

@SpiT iT OuT Tak, Najbardziej Interesuje się Mechaniką i to od dziecka bo jak byłem mały to zawsze patrzyłem co robi mój Tatuś i się od niego uczyłem lubię szperac przy moim samochodzie albo motorku, a tak pozatym interesuje się Sportem oraz Amxx i tworzę własne pluginy i paczki od 2 lat

Lubisz tworzyć paczki AMXX?

@SpiT iT OuT Czasem jak mi się nudzi to coś tam stworze ale lubię się tym zajmować

@Vesp3r! ♥ Wspomniałeś, że mieszkasz w Krakowie, podoba Ci się tam? Masz jakieś ulubione miejsce?

@SpiT iT OuT Czy ja wiem czy mi się podoba. Mieszkam w tym mieście od urodzenia i takie same miasto jak inne i nic nie ma ciekawego ale wolałbym mieszkać na wsi

Czemu na wsi? Wolisz spokojne, wiejskie klimaty?

@SpiT iT OuT Tak ,lubię ciszę i spokój, jak jeżdżę do babci na Wakacje to mi się tam bardzo podoba i zawsze nie chce z tamtąd odjeżdżać

@Vesp3r! ♥ Z Twojego wieku wynika, że się uczysz. Do jakiej szkoły uczęszczasz, jak Ci idzie nauka?

@SpiT iT OuT Uczeszczam do Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr.23 w Krakowie do Technikum na profil Technik-Mechanik, a nawet dobrze xD powiedzialbym ze taki zemnie uczen na sciagach tak jak każdy.

A masz jakieś plany na przyszłość?

@SpiT iT OuT Tak. Zamierzam odrazu jak skończę szkole pojechać do Niemiec pracowac i chciałbym mieć kochającą rodzinę i dwójkę wspaniałych dzieci

@Vesp3r! ♥ Dlaczego akurat do Niemczech?

@SpiT iT OuT Bo każdy tam pojechał z moich znajomych i mówią że nieźle się tam zarabia :p

A jak chcesz nazwać dzieci?

@SpiT iT OuT Jeszcze nad tym nie myślałem ale kiedyś napewno imiona wybierzemy z moją żoną

@Vesp3r! ♥ No to życzę Ci, aby Twoje marzenia się spełniły, a teraz pytanie, masz może jakiegoś pupila?

@SpiT iT OuT Dziękuję Bardzo! :) Może się kiedyś spelnia :p Tak Mam Pieska wabi się Pikuś :d

A jaka rasa pieska?

@SpiT iT OuT Labrador retriever

@Vesp3r! ♥ To jest piesek domowy, gdzie go trzymasz?

@SpiT iT OuT Tak to jest piesek domowy

Nauczyles go jakiś sztuczek?

@SpiT iT OuT Nie , nie mam glowy do tego :d

@Vesp3r! ♥ Na czym się lepiej znasz, na motocyklach, czy na samochodach?

@SpiT iT OuT Chyba lepiej na samochodach ale na motocyklach też się trochę znam

A co wolisz prowadzić? Motocykl czy auto?

@SpiT iT OuT Mój Motorek

@Vesp3r! ♥ Jaka marka? Cross/Szosowy/Turystyczny? Pojemność jakaś większa, czy motorower?

@SpiT iT OuT Mam Yamahe dt 125 :p To jest croosik

Życzę miłej jazdy i powodzenia w nauce! Przejdźmy do pytań o forum, jak się tu znalazles

@SpiT iT OuT Dziękuję :) a znalazłem się tutaj przez to że szukałem jakiejś dobrej sieci z serwerami żeby sobie pograc i właśnie tak jakoś na tą sieć trafiłem i mi się spodobała i myślę że zostanę tutaj jak najdłużej

@Vesp3r! ♥ Też mamy taką nadzieję, jak oceniasz pracę naszej administracji? Radzą sobię?

@SpiT iT OuT Tak Administracja radzi sobie świetnie i w dodatku jest bardzo miła

A jaką masz opinię o Sylwi i Rumcajsie? Masz zamiar się z nimi spotkać w Krakowie?

@SpiT iT OuT Są Bardzo mili i stworzyli naprawdę niezle Forum :) a co do spotkania jak by chcieli się spotkac to z mila checia spotkal bym się z nimi :d

@Vesp3r! ♥ Zmienił byś coś na naszym forum czy dla Ciebie jest idealne?

@SpiT iT OuT Nic bym nie zmienił bo wszystko jest dobrze i jest idealne

Planujesz złożyć podanie na coś? Jesteś w czymś dobry?

@SpiT iT OuT Tak :) za jakis czas na poczatek zamierzam złożyć podanie na Promotora

@Vesp3r! ♥ Na jakich serwerach najczęściej można Cię spotkać?

@SpiT iT OuT Na DD2 ,PaintBall+Exp i Bf4

Jako ostatnie pytanie powiedz nam, skąd wziął się Twój nick?

@SpiT iT OuT 2 lata temu byłem na takiej sieci (nie będę reklamował bo nie wolno) i ten sam Nick co ja teraz mam miał właściciel sieci i właśnie bardzo mi się spodobał i tak jakoś go wziąłem

@Vesp3r! ♥ Wywiad powoli dobiega końca czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

@SpiT iT OuT Tak Oczywiście was ,RumcajsJumper,Sysie,Kikiera,Twoją Marionetke,Słomka,TerroRa oraz wszystkich użytkowników Forum CSowicze.pl

Dziękujemy za wywiad, dolaczamy sie do pozdrowien. Siema!

@SpiT iT OuT Również dziękuję za ten wspaniały wywiad :) Siemanko!

@Vesp3r! ♥ Cześć!

 

 

 

Dodawalem na telefonie takze przepraszam za bledy itp.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienie +za wywiadzik 

Dziwne że masz 16 lat i chodzi już do zawodówki :/

I gorszy od napisany od tego co pisaliście zemną :D 

Edytowane przez TerroR.
e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dupy.

 

Nie poprawiasz błędów, pytania również się do niczego nie nadają. "To jest piesek domowy, więc gdzie go trzymasz?" rozbawiło mnie do łez, pewnie go w piwnicy bez okien zamyka.

 

W ogóle, kim jest ten Spit it out? Wywiady powinny być z jakimiś "znanymi" użytkownikami forum, a nie z osobami, które są od dwóch dni, niczym się nie wyróżniają i jedynie nabijają posty. Bo kto by chciał poznać bliżej np. moją nauczycielkę od matmy? Nikt. ;)

 

Jak chcecie na szybko robić wywiady to napiszcie na szybko rezygnację z tej funkcji, jak ja tego nie cierpię..

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad ( według mnie ) gorszy od poprzedniego. Skoro jest Was 2 może więcej trochę tych pytań? Unikajcie szybkich pytań, bo to źle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dziękujemy za opinie. Następnym razem postaramy się bardziej. Wywiad do przeczytania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie