Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z laptopem.


MyZeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam pytanko. Wczoraj gdy grałem na serwerze zbindowałem przez przypadek klawisz dzieje się tak gdy biegnę i jakiś tam inny klawisz nacisnę, potem muszę resetować laptop. No i zresetowałem ale strasznie długo mi się włączał a potem nwm dlaczego strasznie wolno chodził. Po usuwałem wszystko co nie potrzebne z laptopa to troszkę  pomogło. Cs nie miłosiernie się zacinał. Gdy włączam cs'a ustawiam priorytet na wysoki to jest lepiej. Ale włączyć np. internet muszę 1 min. czekać. Wie ktoś  może dlaczego tak się stało ? :( 

 

 

                  ~ Z góry dziękuję.

 

                  ~ Pzdr. Fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop, a skoro laptop to może masz wykorzystywanie baterii na niski, a jeżeli tak to ustaw na "Wysoką wydajność" 

 Albion tak jak napisałem do Gutted mam ciągle podłączone zasilanie. Czy to ma jakiś wpływ na wydajność laptopa ? Ale było wszystko dobrze, normalnie chodziła po tym zrestartowaniu zaczął się zacinać ... . A po tym ustawieniu na wysoką wydajność mało co dało... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania Tematem

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Pytania / Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie