Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z SantokTeam#Mewa


MyZeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo chodzi o to iż wczoraj w godz. 21-22:30 grałem na serwie. Był również Mewa. I chodzi o to że Mewa podawał na głównym ekranie nr. GG i nr. TEL. No i mówił do mnie że jak by co to pisać na tel. No i dziś tam kilka razy pisałem i wbijał. A teraz nie dawno gdy grałem Mewa wbił i dostałem bana na 5 min. " wiesz za co " . W konsoli zobaczyłem że pisał do mnie, że ja komuś podałem nr. no i pisałem do niego na telefonie, bo chciałem to wyjaśnić i on się upierał że on podawał dla mnie na say'u bo chciałem. 

 

             ~ Mewa a ty wyjaśnij sytuacje. Napisałeś : " Narazie " i tyle... . Nie uciekaj od problemów. I jeszcze jedno, dzięki że masz mnie takiego zjeba... . Myślisz że jestem aż taki głupi aby rozsyłać na prawo i lewa kogoś nr. bez pozwolenia ?! Tylko nadal mnie ciekawi komu niby podałem nr. bo jakoś nie chciałeś powiedzieć ... . 

 

   

              ~ Pzdr. Fajny.

 

 

 

#Edit1     ~ Mewa jeszcze jedna spr. nigdy nie mieszam komputera, gier itp. z życiem prywatnym. Nigdy nie podaje nikomu nr. tel. bo miałem przez jedna osobę już nie przyjemny incydent, co potwierdza to że nie prosiłem cb o nr.

 

               ~ Przepraszam że piszę na forum, nie powinienem ale zrobiłem to pod zamysłem że tu się wypowiesz i wyjaśnimy to... .

Edytowane przez MyZeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Pytania / Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie