Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Kilka informacji na temat serwera..


SztangaBiceps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ten post kieruję do wszystkich graczy po to, aby wytłumaczyć kilka spraw dotyczących wersji aktualnej, kolejnej i ostatniej serwera.

W tym temacie chciałbym też uporządkować parę spraw z administracją, dlatego jeżeli jesteś zaufanym (niebawem nowa nazwa - Moderator), Administratorem lub HeadAdminem przeczytaj ten post do końca.

 

Jak widzicie serwer ma parę drobnych błędów co utrudnia grę i zmniejsza ilość graczy odwiedzających serwer.

Mamy zamiar kilka rzeczy poprawić, przede wszystkim błędy pojawiające się w wersji 6.0.0 (nie będące widoczne w wersji 5.0.0).

 

Informacje o aktualnym stanie serwera w wersji 6.0.0:

  • Aktualnie wszystkie usługi typu VIP będą nadawane do max 72 godzin (czyli do 3 dni)
  • Aktualnie wszystkie korzyści z posiadania VIPa - Fajki oraz kanał na TS będą wyłączone do czasu nowszej wersji, dodatkowo fajki będzie można otrzymać przez komendę a nie przez temat na Forum

 

Co zostało przygotowane pod wersję 7.0.0 serwera?

  • Optymalizacja serwera (czyli jak zwykle mniejszy var, mniej linijek kodu i wszystko pisane pod optymalność)
  • System godzin (no i tutaj lekko się rozpiszę):
    • Niektórzy może pomyślą, że to głupi pomysł rezygnować z dotychczas nabijanych godzin na GameTrackerze.. Godziny, które aktualnie widzicie na GameTrackerze są widoczne do 01.03, po tym czasie nie będą one brane pod uwagę..
    • Został wykonany plugin (przeze mnie), który nalicza czas nabijany na serwerze z podziałem na drużyny, czyli ile minut spędziliśmy jako strażnik ile jako więzień. Dodatkowo będzie pokazywać też ile rund spędziliśmy jako strażnik ile jako więzień i ile jako prowadzący strażnik.
    • Po co to zostało wymyślone? Otóż jak dobrze widzicie, GameTracker zlicza nicki, czyli każdy gracz może tak samo się nazywać a czas będzie rósł.. Stąd też chcemy powiększyć zasób informacji i sprawić, że nie będą one oszukiwane..
    • Prawdopodobnie w kolejnej wersji serwera (czyli 8.0.0) będzie wejście do CT dostępne po 30 godzinach spędzonych na serwerze + po 100 domyślnych rundach, na które jest blokada konta, przy pierwszej wizycie na serwer.
  • System automatycznych fajek:
    • Po uzyskaniu 100 godzin (i tutaj też przyda się ten system, który zrobiłem) będzie można wpisać automatycznie !otrzymajfajki100h (komenda będzie wyglądać podobnie lub tak samo jak ta) i będzie automatycznie dodawać fajki.
    • Będzie prawdopodobnie zrobione, że co jakiś czas, przykładowo 25, 50, 75, 125 itd. godzin będzie można wpisać sobie !otrzymaj fajki i otrzymać fajki, za okrągły czas spędzony na serwerze.
    • W godzinach wieczornych od 22 do 6 fajki są podwajane, co oznacza, że jeżeli jest weekend, ma się VIPa a powinno się otrzymywać 20 fajek to się będzie otrzymywać 40 fajek
  • Nowy system głosowań na zabawę:
    • Po wpisaniu !zabawa będzie najpierw głosowanie czy ma odbyć się zabawa, następnie będzie głosowanie czy zabawa ma być wybrana automatycznie czy manualnie a następnie będzie wybór zabawy
    • W przypadku głosowań automatycznych dla zabaw takich jak killday, ganiany itd. gdzie jest kolejne głosowanie z wyborem będzie pojawiał się ten wybór (lecz nie będzie pierwotnie wyboru głównej zabawy)
  • Będzie zwiększona ilość dozwolonych ostrzeżeń i zwiększona kara
    • Od teraz na serwerze za każde nawet drobne nadużywanie będzie warn, będzie można też go "odrobić" ( czekając 100 godzin lub kupując w sklepie jego usunięcie
    • Będzie limit 10 (5 na CT) ostrzeżeń, co oznacza, że jak się osiągnie limit to otrzyma się karę w wysokości blokady konta na serwer (lub na CT) na 7 dni (lub na 100 rund na CT)

Co zostało przygotowane pod wersję 8.0.0 serwera?

  • Póki co zarys pod tą wersję jest minimalny, lecz mogę powiadomić was, że w tej wersji zostanie wykonany nowy system LR, będzie w nim do wyboru coś takiego jak:
    • Przejęcie kontroli (więzień ma 1000 HP, broń AK47, a strażnicy mają tylko nóż i 100 HP)
    • FreeDay
    • Licytacja
    • Ostatnie życzenie
      • Walka na noże
      • Strzał za strzał
      • No Scope
      • Kamień, papier, nożyce
  • Blokowanie graczy, którzy wejdą na serwer karą 100 rund (będzie to dla tych co nie weszli w aktualizacji 7.0.0)
    • Ta funkcja może zostać dodana wcześniej (14 dni od update 7.0.0)

 

Teraz parę informacji do administracji.. Będziemy sprawdzać każdego administratora, czy:

Dodatkowo będzie teraz bardzo wymagane od administracji:

  • Wchodzenie codzienne na forum:
    • W przypadku skargi na administrację, osoba ta, na którą jest kierowana skarga, musi odpowiedzieć i wybronić się z tej skargi w przeciągu 24h inaczej będzie on obciążony bez względu na wiarygodność skargi ostrzeżeniem administratorskim
  • Dość częste wchodzenie na serwer (min. 7 godzin w tygodniu)

 

I jest jeszcze jedna rzecz, za którą duża ilość graczy będzie zawiedziona..

  • Rezygnuję (biorę urlop) z posiadania rangi właściciel serwera na czas nieokreślony (od marca).
  • Nie jestem w stanie siedzieć tyle co kiedyś. Zostałem zainspirowany do dalszego treningu Street Workout, tak więc stracę wolne dni (3 dni mniej w tygodniu + szkoła). Będę serwer odwiedzać raz/dwa razy w tygodniu.

 

Zapraszam do dyskusji na temat tego tematu,

Pozdro,

SztangaBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała stary i szacunek, ze wracasz do Street'a. Mądra decyzja z twojej strony, sport to coś więcej niż piksele i gry, choć i tak większość ludzi czytający ten temat tego nie zrozumie. Pamiętaj,że jak czegoś nie wiesz albo szukasz porady zawsze możesz napisać do swojego mistrza :D

Serwerowe zmiany oczywiście na plus, według mnie wszystkie, no  może z wyjątkiem, że bierzesz urlop/odchodzisz.

Zasłużyłeś się temu serwerowi i zasługujesz na urlop.

Jeszcze raz strzała i powodzenia w Street'cie Mordo :D .

 

POZDRO Z FARTEM ! :D

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała stary i szacunek, ze wracasz do Street'a. Mądra decyzja z twojej strony, sport to coś więcej niż piksele i gry, choć i tak większość ludzi czytający ten temat tego nie zrozumie. Pamiętaj,że jak czegoś nie wiesz albo szukasz porady zawsze możesz napisać do swojego mistrza :D

Serwerowe zmiany oczywiście na plus, według mnie wszystkie, no  może z wyjątkiem, że bierzesz urlop/odchodzisz.

Zasłużyłeś się temu serwerowi i zasługujesz na urlop.

Jeszcze raz strzała i powodzenia w Street'cie Mordo :D .

 

POZDRO Z FARTEM ! :D

Haha :D

Dzięki, ale do mistrza to ci daleko, podziwiam ziomka co dużo ze mną robił a jest rok starszy.

Tu jego filmik: https://www.youtube.com/watch?v=3vwu_l8B4wY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

Aktualizacja:

Można wykupić blokadę w sklepie. Za fajki czy normalne pieniądze?

Chyba lepiej by było gdybyś zrobił komendę !komendyzafajki i w niej byłyby komendy do otrzymania fajek .

Administracja:

Venix podał mi złe hasło/login do sourcebansa lub probowalem się zalogować za późno (4 H po napisaniu przez niego wiadomości 2 h po przeczytaniu przeze mnie (choć był to już następny dzień))

I nadal mi nikt nie podał na jaki login mam wysłać pieniądze z 1shot1kill .

Ogólnie super aktualizacja.

Szkoda że bierzesz urlop :( choć powodzenia w sporcie!

Ps. Ostatnio nie działa mi dodawanie postów lub ktoś mi je usuwa

Dopiero dziś zdolalem napisać post który się do teraz nie usunął.

I jeszcze raz powodzenia!

 

Mam dla was radę nie cytujcie całego postu tylko napiszcie do kogo piszecie bo taki trochę spam się robi. (Przynajmniej dla mnie)

Edytowane przez Niewiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie