Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Vip]Skilluu


OSA99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:  Damian

  • Nick oskarżonego: [VIP] Skilluu

SteamID oskarżonego:  STEAM_11127009182 

Data i godzina zdarzenia: około 15  20 luty    2016

Runda i czas mapy:  Ostatnia runda

Mapa:  ba_jail-dubai

Opis sytuacji: Gracz ten kazał nam się ustawić na markerze, po czym  ''rozpoczął'' zabawę w sajmon mówi, ale w sposób błędny.   Po wypowiedzeniu co możemy a czego nie, powiedział:  ''sajmon mówi podskocz" - a po czym zabił  wiele osób robiąc w tym momencie mass fk.  Z tego co mi wiadomo, to trzeba na serwerze jako więzień wykonywać polecenia strażnika, niezależnie od tego jaką frazą  są poprzedzone (w tym wypadku sajmon mówi)  Zabił nas ,  pytając się jego  czemu zrobił mass fk, tłumaczył się że źle rozpoczął zabawe. Co z tego ?    Kazałeś nam podskoczyć, nie obchodzi mnie to czy powiesz sajmon mówi podskocz czy andrzej mówi podskocz,  kazałeś podskoczyć, to podskoczyliśmy. Wnosiłbym o permamentne zablokowanie  gracza na CT za popełnienie  mass fk. (świadomego)     :))

Dowód: https://mega.nz/#!Xw...OIm9Oek3pS3441s

 

 

@edit   Czekam na rozpatrzenie już spory kawałek czasu.

 

Edytowane przez OSA99
tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż błędnie rozpoczął zabawę w "Sajmon mówi" uważam, że nadal obowiązuje jego poprzednie polecenie (np. totalny bezruch). W takich przypadku jak podskoczycie to jest uważane jako złe wykonanie polecenia. Prosiłbym o wypowiedzenie się innych graczy w tym temacie.

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak była zabawa w sajmon mówi to tak jak zawsze obowiązuje to co mówil (oczywiście poprzedzone frazą sajmon mówi) przecież zwykle jest na serwerze:

macie na markerze totalny

Ostatnia reakcja podskocz

Przecież każdy normalny skacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kolega ma mass fk, ponieważ przed rozpoczęciem był totalny (czy tam bezruch). Rozpoczął źle zabawę, a jego kolejnym poleceniem było "Sajmon mówi podskocz" czyli następne polecenie. Można uznać to za mylne polecenie, albo "każde polecenie odwołuje poprzednie". Czyli polecenia "totalny bezruch" już nie było, ponieważ zastąpiła je kolejna komenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wcześniej jego poleceniem było totalny bezruch, nie miałbym nic przeciwko. O żadnym bezruchu ani bezruchu totalnym nic nie wspomniał.

Skoro nie wspominał nic o totalnym bezruchu/bezruchu to mogliście skakać, kucać, machać kosą. Sprawa do rozpatrzenia przez opiekunów/właścicieli;>

Edytowane przez Brekol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pobrać plik i obejrzeć jednak jest to niemożliwe gdyż w/w strona z demkiem wymaga klucza dszyfrującego, który podobno posiada autor linku - także podaj nam hasło do pobrania a wtedy dam swoją opinię :)

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie