Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane ProblemyInfoOdBoga


MyZeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MysliszZeJestesFajny?

Nick osoby na którą składasz skargę: Nwm dokładnie skomplikowany nick Xd InfoOdBoga///Patryczek czy cos takiego.

Forum lub który serwer: FFA Klasyczny

Powód skargi: Chodzi o to że Info tylko co dostał adma a już są problemy. Była mapa italy. Pisałem do niego kilka razy na u@ żeby takiego tam jednego sprawdził. Nic. Potem dd2 dalej pisałem żeby sprawdził nadal nic. Potem był 1 odpał nick " yo ". Po kolei banie walił a Info nic. Zacząłem mu spamić na u@ : yo aim  i tak moze z 15 razy pod rząd a on nic. Przyszedł Mewa lecz zanim go zbanował to yo sb poszedł. Zaraz była zmiana na westwood i mewa pyta Info czemu nie zbanowałeś tego " yo " a on do niego : " A ktoś pisał ? A to i tak ty możesz pobanować skoro jesteś. " I po prostu się na niego wkur... i przyszedłem złożyć skarge, bo to chyba nie jest odpowiednie zachowanie. Wiem może nie słusznie składam skargę bo jest to początkujący admin ale uznałem że trzeba to zgłosić.

 

 

    Z góry dziękuję i przepraszam.

        

              ~ Pozdrawiam Fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, po pierwsze NS`y i dzieci lepiej niech nie zgłaszają jak nie wiedzą jak wygląda sprawa.

Próbowałem zrobić mu SSy na każdej z tych map co mi pisałeś, lecz przez menu admina nie mogłem, dlatego napisałem do Marionetki na steam czemu mi nie działają ssy, i się dowiedziałem że trzeba robić przez console. 

Denerwują mnie takie dzieci jak Ty :D

//Skarga zbędna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec, po pierwsze NS`y i dzieci lepiej niech nie zgłaszają jak nie wiedzą jak wygląda sprawa. " 

 

Nie chce mi się wydawać na cs stem hajsu to przez to problemy ?

Jesteś starszy ode mnie to jestem dzieciakiem ? Gówniarzem ? 

 

Próbowałem zrobić mu SSy na każdej z tych map co mi pisałeś, lecz przez menu admina nie mogłem, dlatego napisałem do Marionetki na steam czemu mi nie działają ssy, i się dowiedziałem że trzeba robić przez console.  "     No może i tak ja nwm ale nie można odpisać ? Że coś jest nie tak ? Coś nie działa ? Myślałem cały czas że masz na mnie wyjebane... . A co z " yo " ?? Spamiłem Ci na u@ fhuj razy a ty nic. A potem nagle ze zdziwieniem gdy mewa cb zapytał czemu nie zbanowałeś że w ogóle ktoś do cb napisał... .

 

Denerwują mnie takie dzieci jak Ty  :D " Mnie również denerwujesz. Powtarzam to że jesteś starszy ode mnie nie znaczy że jestem dzieciakiem, gówniarzem, bachorem itp. 

 

 

 

                       ~ Pozdrawiam Fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

 

 

Wiec, po pierwsze NS`y i dzieci lepiej niech nie zgłaszają jak nie wiedzą jak wygląda sprawa.

Próbowałem zrobić mu SSy na każdej z tych map co mi pisałeś, lecz przez menu admina nie mogłem, dlatego napisałem do Marionetki na steam czemu mi nie działają ssy, i się dowiedziałem że trzeba robić przez console. 

 

Tak na wstępie.

Klasyfikowanie kogoś na NS, a Steam to niemiłosierna bzdura.

Sam do miesiąca wstecz byłem NS'em i takie stwierdzenie jest po porostu niesmaczne.

 

"Denerwują mnie takie dzieci jak Ty :D

//Skarga zbędna"

 

To również jest wg mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu. Po prostu ręce mi opadły jak przeczytałem co napisałeś.

Skarga jak najbardziej zasadna.

 

Pamiętajmy, że Myślisz to jest stały gracz naszego serwera. Nie ważne ile ma lat.

On jest graczem i to My jesteśmy dla Niego, a nie On dla Nas!

Dzięki graczom się utrzymujemy i to Oni tworzą ten serwer.

My tutaj tylko "sprzątamy".

 

InfoOdBoga - jako, że jesteś nowym adminem miałeś prawo nie wiedzieć jak zbanować, ale nie miałeś i nie masz prawa komukolwiek rozkazywać /pisanie do Mewy, aby ten banował/.

 

Przypominam.

Jeżeli jest ewidentny cziter - widać jak lata celownik, ma sh czy wali precyzyjnie przez ściany to banujemy przez amxmodmenu.

Natomiast jeżeli nie masz pewności czy ktoś jest odpalony to robisz ss'y przez komendę. 

 

Jeśli nie mogłeś zrobić ss'ów przez amxmoda to czemu nie zrobiłeś ich przez komendę ?

Mapa trwa 20 minut, a odpał latał 2 mapy? /Nie wiem czy dobrze zrozumiałem/

To wystarczająca ilość czasu, aby sobie nawet wygooglować odpowiednią komendę.

Nie jestem w stanie tego do końca zrozumieć.

 

Pzdr.

 

Gucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutted " Mapa trwa 20 minut, a odpał latał 2 mapy? /Nie wiem czy dobrze zrozumiałem/

To wystarczająca ilość czasu, aby sobie nawet wygooglować odpowiednią komendę. " 

... a odpał latał 2 mapy ? Nwm czy odpał po prostu chciałem spr. czy czasem czegoś nie ma bo trochę dziwne sytuacje miał. A odpał latał kilka może 5 rund ale mimo wszystko to jest wystarczająco dużo czasu aby spostrzec iż jest odpałem i go zbanować. 

 

          ~ Pozdrawiam Fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie