Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Promotor] proroK ?


proroK #.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Wiktor

Data urodzenia:16 maja 1999

Czas spędzony na forum ?:2 d 17 h

Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?:Chciałbym jakoś pomóc reklamować sieć robiąc reklamy :) Byłem tutaj już Promotorem i radzilem sobie bardzo dobrze! :) może mnie ktoś jeszcze pamięta ?

Opowiedz nam coś o sobie:Mam na imię Wiktor . Mam 16 lat a w maju 17 :) Pochodzę z województwa Mazowieckiego! interesuję się wszystkim po trochu a najbardziej Sportem i Mechaniką :)

Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?:Oczywiście że Tak!

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

*Podanie napisane słabo

*Słaba aktywność na forum, praktycznie zacząłeś się od dziś udzielać [Ostatni temat napisałeś 20 styczeń 2016 - 15:18, a dziś podanie]

*Tak jak   napisał, kłamiesz z wiekiem

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

- Nie znam Ciebie, Twoja aktywność na forum nie przekłada się na pisanie postów, udzielanie się na SB itp.

- Podanie napisane według mnie; na odwal, bez odrobiny staranności,

- Nie wiem czy z tym wiekiem jest tak jak piszą poprzednicy więc nie mam prawa głosu, ale jeżeli rzeczywiście tak jest to jesteś kłamcą i nie powinieneś tutaj mieć żadnej wyższej rangi niż Użytkownik,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie