Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Propozycja] Nowa zabawa


Turas :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś na serwerze padło słowo ,,butelka'' i wymyśliłem że taka zabawa była by całkiem ciekawa czyli ,,zabawa w butelke'' . Zabawa miałaby polegać na tym że , wybieramy osobę która będzie ,,butelką'' możemy ją wybrać za pomocą np. pierwszej reakcji bez zabijania lub szybkie paluszki , później każemy ,,butelce'' stanąć w jakimś wybranym przez siebie miejscu , a reszta więźniów ma stworzyć okrąg którego środkiem jest ,,butelka'' (oczywiście możemy to jakoś łatwiej wytłumaczyć lub po protu każdemu więźniowi po kolei mówić gdzie ma stanąć) i gdy już wszystko będzie gotowe to dajemy ,,butelce'' pustą broń (bez kul) i wtedy ta osoba rzuca tą bronią w górę a gdy już spadnie to lufa broni wskazuje pechowca który niestety musi być zgładzony. :) Proszę o wypowiedzenie się na ten temat . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podooba.
Może być  :)
fajnie otóż zgadzam się  :)
Jestem za 

Zajebisty pomysł !!

Jestem za !
Ciekawa zabawa, można by ją dodać

Napisałem jeszcze raz post bo nie wiedziałem że ten sie opublikował sory za to ponieważ miałem jakiś błąd . Piszcie swoje opinie pod nowym postem 

Super pomysł, za!  :D
CZEBA BYĆ orginalnym XD

rtxzew5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zabawa z czasem staje się bardziej popularna na serwerze i testowana przez graczy w CT (aktualnie tych sprawdzających forum) - Osobiście uważam, że zabawa sprawdza się przy 8-10 osób do "wyeliminowania?"  - 2/4 osób rzucając przysłowiową "butelką" - Mimo iż zabawa jest świeża to już cieszy się uznaniem myślę na serwerze, także jestem zdania, że jak najbardziej możnaby ją dodać do zabaw z regulaminu a Turas'a za kreatywność dla przykładu - nagrodzić 5000 fajek :)

 

Pozdrawiam, playa. 

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie