Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Nikomu niepotrzebne pytania


Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

A więc dzień dobry, a w moim przypadku dobry wieczór!

 

Mam kilka pytań, na które w internecie nie ma odpowiedzi.

 

Jeżeli ktoś znałby odpowiedź, proszę o udzielenie jej poniżej.

 

1.Ile razy można przeczytać wiedźmina? Ja przeczytałem 3 razy i dalej mam ochotę!

2.Mam uczucie, że mózg swobodnie mi lata w głowie i uderza o czaszkę. To normalne?

3.Co się podoba gimbusom w ,,Gang Albanii"? Dla mnie to żałosne i nawet nie śmieszne.

4.Dlaczego Robert M zjebał swoją karierę?

5.Dlaczego 92% (96% statystycznie) polskich obywateli to katoliccy kultyści?

6.Co takiego jest w Islamie i Judaiźmie?

7.Po co komu wyrostek robaczkowy?

8.Dlaczego w bilblii bóg dał ludziom wolną wolę, a później utopił na nieposłuszeństwo?

9.Dlaczego katolicy są przeciw prezerwatywom, invitro, a wierzą w to, że dziewica urodziła boga?

10.Dlaczego imigranci myślą, że w Europie nie muszą pracować, miast tego gwałcą i zabijają w imię Allaha(?)?

11.Kto walczy w Syrii, jak wszyscy pouciekali do Europy?

12.Dlaczego w polskim hip hopie kawałki z 1997 roku https://m.youtube.com/watch?v=a0ngN8oRePosą wiele lepsze niż choćby Gang Albanii z roku 2015?

13.Dlaczego polska młodzież płci męskiej(?) ubiera się głównie w idiotyczne bluzy za 300zł i dresy lub rurki podciągnięte nad kostki?

14.Dlaczego polski youtube jest pozbawiony wszystkich odmian normalności i wszyscy tylko szukają sposobu jak się ośmieszyć?

 

Zachęcam do wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem tylko na temat Gangu Albanii. Ja tam cisnę bekę na każdym kroku z tego wielkiego gówna i z osób, które słuchają popka etc. Na dzień dzisiejszy to przestało być beką, a stało się kultem debilizmu.

 

Sława Popka jest związany z ludźmi o niskim poziomie inteligencji, cała popularność to właśnie tego zasługa.

Niejednokrotnie przytrafiło mi się włączyć jakiś "kawałek". Nie wytrzymałem nawet 10 sekund słuchając tych wiejskich refrenów, które kojarzą mi się jedynie z wiejskimi potańcówkami.

 

Jedyne co w tych klipach jest to bezsensowne darcie ryja w rytm dobrych produkcji.

 

Jakim cudem biją rekordy wyświetleń wśród polskich raperów.. Wiele nieodkrytych talentów jest, które marnują się z dnia na dzień przez jakiś "kokainowy baron", czy chuj wie jak to się zwie. Szkoda gadać na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie