Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prosba o Ub


Muchaaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Muchaaaaaaaaaaa

Serwer:DD2
Nick admina:Albion
Data i godzina:17.02.2016 - 20:08:19
Link do Twojego bana:Nwm
Opis sytuacji:Ban za puszczanie muzyki.
Dodatkowe informacje:Wszedl brat na moim nicku puscil muzyke i dostal pernamenta.Nwm czy za takie cos jest pernament. Prosze o napisanie w kom przynajmniej czy moge dostac ub za takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

- Prosiłem Cię 5 razy o wyłączenie muzyki, po czym wyłączyłeś  i po zaledwie 5 sekundach znowu puszczałeś 

- Wbiłeś potem na aktywnym i zacząłeś mnie obrażać + Twój brat też wbił

 

 

Nie wiem skąd się biorą takie ścierwa jak Ty, ale na ub nie zasługujesz trzeba tępić takich jak Ty i udawanie, że brat wbił aż mnie śmieszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial off dzwieki w w csie wiec nie slyszal Cie . Mogles dac bana na 3h za mikro a nie perma :D i gdzie ja wbilem na aktywnym i jakie obrazenia ? napisalem na fb koledze zeby wszedl zapytac za co a czy on cos pisal na CB to ja nwm :/ i nie jestem scierwem ;)

 

 

Pierwszy raz słyszę żeby ktoś wyłączał dźwięk w cs'ie, ale mimo to po Twoim banie wbiły dwie osoby po czym obrażali mnie i moją rodzinę przypadek ? a co do ścierwa to nim jesteś. Mam gdzieś to jaki daje przykład w tym momencie, ale nie dam sobie pluć w kasze ! Co do perma to nie będę się pieścił z osobą co ignoruje polecenia admina. Mikrofon służy jedynie do komunikacji z drużyną, a nie puszczania muzyki. Dziwnym również trafem gdy go ostrzegałem to na kilka sekund wyłączał muzykę, ale oczywiście kolejny przypadek!

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl nietrzezwy i off glos bo muzyki sluchal a wbil mi na serwa bo w ulubionych tylko jeden mialem :D i scierwem nie jestem nie obrazaj bo robisz to samo na serwie a co Tobie normalni gracze moge zrobic a jak Ciebie ktos obraza to bany dajesz :) 2 osobq nie wiem kto byl moj kolega byl tylko a czy on Cie obrazal czy cos to juz jego sprawa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze te muzyke na chwile wylqczyl to musial byc przepadek nwm. 

 

 

No same przypadki dzisiaj się trafiają :) 

 

Byl nietrzezwy i off glos bo muzyki sluchal a wbil mi na serwa bo w ulubionych tylko jeden mialem :D i scierwem nie jestem nie obrazaj bo robisz to samo na serwie a co Tobie normalni gracze moge zrobic a jak Ciebie ktos obraza to bany dajesz :) 2 osobq nie wiem kto byl moj kolega byl tylko a czy on Cie obrazal czy cos to juz jego sprawa ..

 

Haha XD

 

A z obrazaniem CB niemam nic wspolnego :D za puszczanie muzyki nigdy perma nie widzialem wiec czekam na ub ;)

 

No to czekaj tak do usranej śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wejście na aktywnym banie należy się perm. Więc przykro mi kolego ale UB nie będzie. Konsekwencje co do słownictwa admina też zostaną wyciągnięte.
@Close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Sprawa wyjaśniona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie