Skocz do zawartości

Zablokowane skurvifi


skurvi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum : skurvi
Nick z gry : skurvifi
Data urodzenia : 18.08.1988
Link do GT z przegranymi godzinami : Nie posiadam czegoś takiego jak GT, gram, a nie zastanawiam się ile godzin na to poświęcam
Steam link (jesli posiadasz): - 
Mikrofon [tak/nie]: tak
Kilka zdan o sobie oraz dlaczego chcesz zostac adminem: Gram w to badziewie od wersji beta, kiedyś mocno aktywnie, teraz już bardziej dla zabicia czasu...tylko szlag czasami człowieka trafia, jak ludzie grając na DM są na odpale, nie mają ścian, a ruch celownika wskazuje na postępującego parkinsona i nic nie idzie z tym zrobić bo admin nieobecny lub ślepy i ssuje nie tą osobę co trzeba. Za czasów 1.5 aktywnie działałem w Stereotype ProXion rank, później stwierdziłem, że jednak mam życie prywatne. Pozdrawiam.
Skladka 11.07 [Tak/Nie]: Nie jest to majątek więc tak
Kontakt : forum , tel, mail, cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

-Steam

-Nie posiadasz GT? HAHAHA śmieszne

-Podanie słabe

Co śmieszne? To już nie można pograć bez jakichś debilnych rejestracji kontrolujących Twoją grę? Steam gdzieś mam, grałem chwilę w CS:GO, na upartego mogę znaleźć, ale wiele tam info o mnie nie znajdziesz. Podanie słabe...bo? Jakieś argumenty? Bo nie napisałem, że sprawię, że serwer będzie uber hiper młodzieżowo zajebisty? Admini są od pilnowania porządku chyba, nie od naprawiania świata. Pozdro śmieszku.

 

edit: profil steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198259050655. Pewnie czepisz się, że znajomych nie mam?

Edytowane przez skurvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to interesuje że grałeś w cs:go skoro nie masz cs 1.6 ? 

Na GT nie trzeba sie zarejestrować żeby zobaczyć swój czas gry :)

Chciałeś steam - dostałeś steam, skoro nie muszę płacić by pograć w 1.6 to i tego nie robię, proste. Nie wiem czy trzeba czy nie, nie kręcą mnie takie rzeczy, ja wchodzę i gram, nic więcej nie potrzebuję.

 

edit: Ok, sprawdziłem, mój błąd, http://www.gametracker.com/player/skurvifi/80.72.33.61:27050/. 

Edytowane przez skurvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Nie widac cie na servie , GT slabe az za bardzo slabe

Podanie nie przekonuje

To może wejdź i zobacz co na przykład teraz dzieje się na serwerze. ScreaM (którego dziś wrzucałem - ab, wh/esp, nr, sh) i multimedia (ten sam zestaw). Mi to adminowanie nie jest niezbędne, jakoś przeżyję, ale widząc takich pajacy i to, że nikt z tym nic nie robi odbija się na serwerze, nie na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wejdź i zobacz co na przykład teraz dzieje się na serwerze. ScreaM (którego dziś wrzucałem - ab, wh/esp, nr, sh) i multimedia (ten sam zestaw). Mi to adminowanie nie jest niezbędne, jakoś przeżyję, ale widząc takich pajacy i to, że nikt z tym nic nie robi odbija się na serwerze, nie na mnie.

Sorry ale teraz gorzej na nie poniewaz wypowiadasz sie w podaniu ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu kpisz sobie? Na wielkie NIE!
- Wypowiadasz się wielokrotnie w swoim podaniu
- brak steam
- nie widuje Cię na serwie zbyt często
- "wchodzisz i grasz" to graj do gry Ci admin nie jest potrzebny skoro steam też nie :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie !! to jest kłamca mam na to dowody bo znam go !

-kłamie z wiekiem ma 14lat

-gt

-steam

-kłamca !

Już i tak sprawa zamknięta, werdykt wiadomy, ale nie mogę się powstrzymać. Pierwsze primo znasz mnie? Jak mam na imię? Drugie primo, mam 14 lat, ale niestety x2, dowodu Ci wklejał nie będę bo nie wydajesz mi się kimś, kogo muszę przekonywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | DD2+DM - 80.72.33.61:27050[DD2+DM] Podania na admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie