Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Despise


Papierz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego/ych:Despise
Mapa:BB_revengest_dust

Dzień, Godzina:13:00-13:05
Runda:2
Opis sytuacji:Sytuacja wyglądała tak,że poprosiłem o pomoc bo był skrót do mnie i despise zablokował mi na początku skrót ale zarazem też zepsuł mi przeszkodę która dało się przejść i zrobił ją łatwiejsza,więc powiedziałem,żeby mi kampy  nie rozwalał a on powiedział ze nawet nie przechodził(fakt nie przeszedłem) ale mógł zobaczyć czy da się przejsć kampe. Więc po chwili zabrał mi przeszkodze która blokowała skrót i powiedział zebym się pierdolił.Od kiedy zacząłem grać na waszym servie ciągle go upominam ,żę nadużywa admina to z odzyskami do mnie to idź kruwa poskarż się się. Ten gracz jest irytujący.Ciągle z odzywkami "kurwa" nie powinien mieć admina.Gracz Bartek który był na serverze potwierdzi moje slowa bo byl przy tym.

Jeśli on ma dostać opiekuna to ja zycze powodzenia,bo go nie powinien dostać tylko pisiont groszy albo facha.To są najbardziej lubiani gracze na serverze.A despise ciagle ma swoje wulgarne slowa do kazdego.I zamiast pomagac psul mi kampe.

daleko z takim adminem nie zajedziecie

Edytowane przez Papierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierz po pierwsze to ty wyjechałeś na mnie ze ci kampe zepsułem,, a le ja ci naprawiłem bo miałęs zbugowana przeszkode, a gdy ty sie zaczołeś pluc to ci zrobiłem tak jak miałeś. tle wy tym temacie

 Ps. troszke dużej gram na modzie bb

i na pierwszy zut oka widziałem ze ta przeszkoda jest za truna dla cb a nawet nie do przejścia nie raz 

Kontakt zemną

Steam: Despise

Zapraszam na najlepszy mod tej sieci Csowicze.pl

BaseBulider

91.224.117.70:27015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak teraz szukasz wyjścia,żeby nie zostać zdegradowany. Chłopie ogarnij się wreszcie.Przeszkoda była do przejścia,ale ty musiałeś ją rozwalić.I poprawiałeś ją.I powiedziałem,żebyś zostawił jak jest już lepiej.I zabrałeś klocek ,który blokował skrót do mnie.I zacząłeś z słowami wulgarnymi do mnie wyskakiwać na "K...." Codziennie się do mnie przywalasz jak ci upominam twoje prawa jakie masz.Nie muszę przypominać ci tego,że jak grałeś na wcześniejszym bb u alberta to straciłeś adma przez to samo,bo ciągle z wulgaryzmami wyjechałeś do prawie każdego tam admina,a tu ciągle do mnie się plujesz... Człowieku nie mam zamiaru z tobą kłócić.Bartek ma napisać też jak wyglądała sytuacja,bo też mówił na servie,żebym pisał skargę na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie