Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośby Graczy


ScooByy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z częstymi pytaniami na u@ czy będzie nowa mapka zdecydowałem się napisać ten post, może to mi uda się przekonać was aby została wgrana nowa mapka oraz Rumcajsa.

 

Moją propozycją jest mapa de_kabul oraz de_aztec są to mapy dla których gra w ct oraz tt będzie łatwa i przyjemna zarówno dla graczy zaawansowanych jak tych mniej. Zdecydowałem się również z drugiego powodu którym jest ubywanie graczy z naszego serwera ponieważ 2 mapy są dla nich nudne. Brałem pod uwagę prośby stałych graczy nie ludzi którzy trafili na serwer przypadkiem. Wiem że Rumcajs powiedział że żadnych map nie będzie lecz nie raz warto wprowadzić zmiany o które gracze proszą by gra była dla nich o wiele przyjemniejsza.

 

 

Dziękuję to wszystko z mojej strony, czekam na wasze komentarze jaką mapkę chcielibyście zobaczyć na serwerze, jak dla mnie mogłybyć nawet te 2.

 

 

 

                                                                                                                                                  Pozdrawiam ScooByy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dodatkowych map był już wyjaśniany.Pisze jak byk ,że to dd2 i inferno czyli są grane tylko 2 mapy. Jeśli się to komuś nie podoba to na ffa.

Na początku był 4maps więc nie wiem dlaczego jesteście nie nie napisałem ten temat ze względu na graczy którzy pytają się o nowe mapki i wolałbym aby wypowiadali się gracze serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw temu, taki jest mod to taki niech zostanie. Ludzi nieubywa ,a jak komuś się nudzi to już jego problem... Tak samo jakbyś napisał w dziale serwera only dd2 że "Nudzi się nam jedna mapa w kółko dodajmy chociaż 2-3 mapy " bezsensu... Nie rozumiem takich tematów, to nie jest FFA/4fun gdzie możesz złożyc propozycje map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw temu, taki jest mod to taki niech zostanie. Ludzi nieubywa ,a jak komuś się nudzi to już jego problem... Tak samo jakbyś napisał w dziale serwera only dd2 że "Nudzi się nam jedna mapa w kółko dodajmy chociaż 2-3 mapy " bezsensu... Nie rozumiem takich tematów, to nie jest FFA/4fun gdzie możesz złożyc propozycje map.

Zanim ty wiedziałeś że taki serwer istnieje to był 4Maps tylko się troszkę pozmieniało więc nie widzę nic złego aby znów było jak dawniej tylko z innymi mapami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs już pisał o czymś takim... Zapraszam do zapoznania sie "Adminie".

 

http://csowicze.pl/topic/24844-informacja-dotyczaca-zmiany-map-na-serwerze-4-maps/

drogi "Graczu" dla twojej wiadomości jest 2 h@ i z jednym rozmawiałem więc zanim zaczniesz coś pisać wczytaj się w treść mojego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat z mapkami. Ile razy mozna powtarzac? Nie bedzie zadnych zmian w tej kwestii. Jak nie jestescie w stanie tego pojac, to moze kara bedzie w jakims stopniu blokada przed napisaniem kolejnego takiego tematu.

 

Nastepny temat z prosba o mapki automatycznie trafi do kosza a jego autor otrzyma ostrzezenie. Dziekuje i pozdrawiam

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie