Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wyzywanie oraz brak mutacji w CT.


ThemisiaxD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ThemisiaxD<3Degus

  • Nick oskarżonego: 1.·٠•●♦ Mrucim ♦●•٠·, 2. EcKo#ez , 3 Best Zed EUNE. , 4.TerroR

SteamID oskarżonego: 1.  STEAM_0:0:13490468 2. STEAM_0:0:69853287 ,3. STEAM_0:1:117789366 , 4.STEAM_0:1:117035185

Data i godzina zdarzenia: 2016-02-13,  ok. 16.00-16.20

Runda i czas mapy: Runda 3 oraz 4, od początku

Mapa: Minecraft party V6

Opis sytuacji: Na serwerze obowiązuje kultura osobista. l  Strażnik musi mieć ukończone 16 lat lub posiadać mutację.  Bezruch totalny - nie możesz się ruszać, skakać, kucnąć, zmieniać położenia kamery i bić nożem; możesz tylko włączać latarkę. 

Dowód: Murcik oraz EcKo wyzywali innych graczy, a Ecko i Terror wbili do CT bez mutacji, niestety nie wiem czy osoba, która ma u Was vipa może być w ct bez mutacji, bo Buziek mi nie odpowiedział. :P  Oraz nie wiem czy są to fk jak dał totalny bezruch na kucaka, bo trochę to koliduje z wytłumaczeniem totalnego bezruchu.

Wyzywanie: http://imgur.com/a/GhPeh

Brak Mutacji: https://youtu.be/Hxg5odfyuS0(przepraszam za słabą jakość, nie wiem jak zrobić lepszą:P)

Z prawdą jest jak z dupą - każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznaję się do tego :)

Grałem tyle razy przy zaufanych i adminach i nikt zawsze mi nie powiedział że nie mam mutacji i żebym wyszedł z ct 

Edytowane przez TerroR.
e8darj55ts69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod to best oraz terror nie maja mutacji glos jest okej ale nie ma mutacji oraz nie pamietam czy best czy terror byli 2 mape w ct oraz nawet jak nie mieli mutacji nie zapytali sie czy ktos chce do ct bo jak nikt nie chcial to okej ale nawet sie nie zapytali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak ogarniają, to nie powinni zasługiwać na bana. Znam ich i wiem, że są lepsi w porównaniu do niektórych. Czy, aż tak ich głos Tobie przeszkadzał ThemisiaxD?? Według mnie oskarżenia nie są bezpodstawne, ale nie aż tak aby zasługiwali na bana :/

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo:

Wzór albo zobacz jak to wygląda u innych lub nie edytuj tego który jest obowiązkowy.

Secundo:

Byłem wtedy ale terror , mrucim i best mają mutacje z tego co wiem. Z tego Co pamiętam jesteś dziewczyną, jeśli tak to dobrze pamiętam jak mówili o mutacji nie martw się to są żarty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybacz, że tak długo musiałaś czekać z rozpatrzeniem tej skargi(wynikło to z mojej dłuższej choroby, ale i z lenistwa:/ ). Za słownictwo Ecko zostanie ukarany banem na tydzień, a Mrucim nie zostanie ukarany ze względu na to, że jego konto steam zostało usunięte. Reszta nie zawiniła aż tak bardzo. Co do mutacji to według mnie zawsze są jakieś wyjątki i nie widzę w tym nic złego, że gracz który przegrał na serwerze 300 godzin, ma znośny głos i zna regulamin w 100% wejdzie do ct.

Jeżeli chcesz to możesz odebrać u mnie 10 000 fajek za problemy. Dziękuje za napisanie skargi, pozdrawiam Buzix. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie