Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na SantokTeam # Mewa.


MyZeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MysliszZeJestesFajny?
Nick osoby na którą składasz skargę: 
SantokTeam # Mewa

Forum lub który serwer: FFA KLASYK

Powód skargi: Mam kilka powodów :

1. Wczoraj na mapie de_westwood grałem jako ct i wbiłem na góre po schodach w bs na a. Gdy tam byłem Mewa zaczął mnie uderzać komendą raczej wiecie o co chodzi. Pisałem do niego aby przestał ( nie koniecznie kulturalnie jestem nerwowym człowiekiem ) i tak przestał ale po chwili znowu zaczął mnie uderzać i potem JaxTeller napisał że daj spokój chłopakowi to już przestał lecz uderzał innego gracza.

2. Wczoraj na mapie dd 2002 byłem w ct a Mewa w tt. Już tt wybiliśmy został mewa no i z innymi obiegamy mapę a on kampi z awp na respie ( było 0:20 koniec rundy ) a on ani nikogo nie banował ani nie kickał. Gdy napisałem do niego że co ty odpier... ?! Dostałem kicka a potem jesio spytał mnie czy wiem za co. Czy admina nie obowiązuje robienie celów ? 

3. I ostatnia sytuacja również wczoraj nie pamiętam jaka to była mapa ale już była wybrana następna i Mewa pisał że on już idzie, lecz jeszcze zmienił bez pytania graczy bez głosowania na mapę de_cpl_mili czy jakoś tak i napisał : " To dla Ciebie ( nie pamiętam nicku ) od wujka Mewy. " i sobie poszedł potem przyszedł byku to zmienił ta mapę bo nikt nie chciał grać. 

 

           A więc proszę o upomnienie Mewy bo on jest nowym lecz dobrym adminem lecz przegina pałę i za bardzo się rządzi. To że ma admina nie znaczy że może robić co chce... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do pisania skargi . Trochę mnie śmieszy to że tak ściemniasz . Dostałeś " SLAPA" za teksty które pisałeś do mnie . Ciesz się bo powinieneś dostać bana .

Upominałem Cię ze 3 razy . Sytuacja z dd_2002 . Przebiegałem przez respa TT wracając po pakę . A Arab dostał kicka za AWP na respie bo stał od początku do końca rundy . Trzecia sytuacja to prawda że zmieniłem . W Vote były tak śmieszne mapy że kilka osob napisało daj cpl_mill więc dałem .

Pozdrawiam , Mewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ty ściemniasz ... . Jeśli chodzi o westwood nic cb nie wyzywałem ani nie obrażałem bez powodu zacząłeś mnie uderzać. Potem zacząłem cb wyzywać bo mnie tym zdenerwowałeś. A żadnego upomnienia nie dostałem. Nie zgrywaj że jesteś takim idealnym adminem bo to co piszesz to gów.. prawda. A po za tym dlaczego potem inną osobę uderzałeś ? Pewnie też za teksty nie ?!... . Jeśli chodzi o dd dobra może i dostał tego kicka nwm ale cb nie obowiązują cele ? Jak tak to banujesz za cele a sam nie robisz... . A w tej trzeciej sytuacji, nie masz prawa zmieniać od tak sb mapy! Vote to vote. Po za tym dobre mapy były w głosowaniu a może 2 osoby napisały żeby zmienić na de_cpl_mili.

 

 

Również pozdrawiam, Fajny xD

Edytowane przez MyZeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z mojej strony moge tylko powiedzieć jako ze zostałem tu wspomniany , ze mewa uderzal myslisz ale szczerze to do dzis bylem przekonany ze to byly raczej koleżenskie przepychanki bo osobiscie nie pamietam całej sytuacji bo dałem w palnik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko.

 

Wiem, że się nie lubicie. Widać to na każdym kroku.

 

Mewa:

"- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
 - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
 - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,"

 

Nie nadużywaj tej funkcji bo możesz ją stracić. Przestrzegaj regulaminów!

 

MyśliszZeJestesFajny:

 

Znam Cię i nie rób siary bez powodu. Nie prowokuj! Więcej kultury i pokory!

 

Reasumując.

Jeżeli gracie razem /ogólnie czy w jednej drużynie/ to nie musicie się wzajemnie wyzywać czy robić pod górkę, ale nie musicie też na siebie zwracać uwagi!

Przy następnej takiej akcji zostaną wystosowane odpowiednie konsekwencje.

 

Na serwerze jest miła atmosfera i taka ma pozostać.

Jeżeli komukolwiek to nie odpowiada to zawsze może Nas opuścić i udać się na inną serwerownie!

 

Pzdr.

Gucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutted zgadzam się z tb w 100% i ja wbrew pewnie temu co myślicie lubię Mewe ale po prostu swoimi czynami sprowokował mnie do tego abym napisał skragę. Poza tym właśnie o to mi chodziło gdy pisałem aby go ostrzec i pouczyć bo przeginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z mojej strony moge tylko powiedzieć jako ze zostałem tu wspomniany , ze mewa uderzal myslisz ale szczerze to do dzis bylem przekonany ze to byly raczej koleżenskie przepychanki bo osobiscie nie pamietam całej sytuacji bo dałem w palnik xD

 

Tak też uważałem że to było koleżeńskie ale tyle razy ? Nawet gdy pisałem żeby przestał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie