Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na |!LL3G4L| - |SSG|


arenik

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: o->-<
Nick oskarżonego: |!LL3G4L| - |SSG|

IP/SID oskarżonego: - - - - - nie mam pojęcia

Godzina i data zdarzenia: 13.02.2016   11:13:28
Mapa: Office
Screeny/demo: Demka jeszcze nie ma.
Opis sytuacji: Była mapka office, ja byłem w CT, usłyszałem, że TT biegają po CT respie, to się wróciłem i pozabijałem ich, nagle patrzę i dostaje bana z powodem "resp do 1:30" a co najlepsze, że nie byłem na respie (Niżej dam screena i jest zaznaczone gdzie stałem, jak będzie demko to będą lepsze dowody na to). Nie pisałbym tej skargi, gdyby admin miał jaja i zaakceptował mnie na steamie. Po prostu chciałem wyjaśnić to po ludzku, no ale skoro admin się boi to nie zostaje mi nic innego jak skarga.

 

Czerwona linia -Nie wyszedłem poza nią (nie wiem jaka tu polityka i nie wiem czy mogę używać czerwonego, dlatego użyłem ceglastego)

Czarne kreski - byłem mniej więcej w tym miejscu

 

http://www6.zippyshare.com/v/EM2nlqjK/file.html

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resp to miejsce gdzie dziala buyzone, wiec to co pokazales na screenie jest stanowczo za daleko by za to dostac bana. H@ tego serwera musi zastanowic sie nad tym adminem, gdyz jest to juz kolejna z rzedu skarga. Na domiar zlego raz bylem swiadkiem dosc dziwnego zachowania tego admina, co skutkowalo moim stwierdzeniem do niego: "Kolego chyba pomylilem sie przy skardze na ciebie, broniac twego tylka"

 

Te skarge uznaje jako jak najbardziej sluszna. Nalezy wyciagnac z zachowania admina stanowcze i surowe konsekwencje.

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie w sprawie tego admina.

 

Admin ten robi sobie bazar z huda. Nie pisze na zwykłym say'u tylko na środku ekranu i to jeszcze caps lockiem, żeby każdy widział. A co pisze? Np. "MAM LAGI NIE MOGE GRAC" i takie różne rzeczy.

 

Ostatnio mu zgłosiłem czitera na U@ to odpisał mi (oczywiście drukowanymi i na środku) "NAUCZ SIĘ GRAĆ". Typ ze statami 10-6 mi to pisze.

 

Mnie również zbanował za podobną rzecz. Byłem sam i miałem 20 sekund na zabicie 10 osób, wzięcie hostów i zabranie ich do respa. 20 sekund. Przecież nie da się, musiałbym speedhacka odpalić. A sory, nawet na speedhacku się nie da, bo hosty biegną za wolno. Ten admin po prostu nic nie rozumie, bo widocznie jest zbyt ciemny, żeby pojąć niektóre kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin dostaje 1/3 ostrzeżenie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie