Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane co tu się wyrabia ;)


PussyCat

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze:Ziombel

IP osoby:94.254.226.24

Mapa:za_fox_ldm

Na kogo chcesz złożyć skargę:PL4Ma

Opis: Witam zacznę może od tego że dziwi mnie czemu admin/vip wchodzi na czyjeś konto i przelewa sobie jego zawartość dla kolegi mr_slomka nie wiem czy Odpalamy.noc wyraził zgodę na korzystanie z swojego konta  na którym ma swoje ciężko zarobione ap zwłaszcza że gra bez vipa 200 ap dla gracza mr_slomka i po 100  na łebka co to ma być hmmm ? dla mnie tak nie zachowuję się admin lecz karykatura admina i vipa vip ma już i tak wysokiego boosta ap + większy dmg + jeszcze level i pobieranie od innych graczy ap w taki sposób jest wręcz żałosne.Pozdrawiam PussyCat aka Ziombel :) Edit dodam że ip gracza odpalamy noc podczas tej mapy jest takie same potwierdzić to może H@ serwera moim zdaniem taki osobnik powinien zostać zdjęty z stanowiska admina jak i zostać ukarany banem 

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): http://www11.zippyshare.com/v/zG92msBU/file.html

Edytowane przez PussyCat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

 

Witam. Gdy w czasie zresetowania rankingu zacząłem grę z 0 ap wiedziałem że jest to sprawka którejś części vipków w celu spowolnienia Mnie czy zniechęcenia do aktywnej gry. Jednak po tych dwóch się tego nie spodziewałem, i zaznaczam że będę miał to mocno na uwadze, podczas dalszej intensywnej gry. Za takie zachowanie, szczególnie od aktywnego gracza jak i administratora należy się  jeden werdykt i jedna kara, łącznie z pozbawieniem dostępu do forum. Jednak niestety nie spodziewam się wyciągniętych konsekwencji zważywszy na kilka aspektów tutaj panujących.. jak i wcześniejszych sytuacji z pobłażliwym traktowaniem kolegów czy znajomych ze wspólnego serwera.

 

Pozostaje mi jedynie trzepać wam dupska aż miło przy każdej możliwej okazji. 

 

Pozdrawiam

 

.Odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaangażowałem się w tą sprawę pozwoliłem sobie przejrzeć HLTV, oraz logi gdzie znalazłem ciekawe rzeczy :)

Uwiecznię pamiątkę

62f7395fd493f.jpg

 

 

PL4MA zostajesz zdegradowany, dla mnie to wstyd jako właścicielowi toż to szok dla mnie jest:)

 

Co do , przejrzałem wszystko co musiałem by zobaczyć kogo pomysł to był na to wygląda, ze cała wina spada na PL4MA no cóż święty nikt nie jest w każdym razie trzymałeś to w tajemnicy, poniewaz wiedziałes o całym zajściu kara cie nie ominie.

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie