Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na gracza


Hodun

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza: Robie szkany pszes tszy sciany

Ip: VALVE_2:0:1903898499  109.199.92.62

demko: 11-02-2016 19:15 Hltv

Powód: Wall Hack (WH)

Proponowana kara: Perm

 

 

Pozdrawiam :)

                                   


Wszyscy walą , a kto nie wali ten kłamie !     Czasami mi się nie chce                                                        Sztos Poszedł W Nos

Pomogę .. Jak mogę , sztyletem przez nogę.       Czasami  lepiej będzie jak nie odpisze       Bo skoro myślę chaotycznie i działam chaotycznie znaczy że jestem  ...                                                                                                                                  zły ?

 

 

Pisząc do mnie : 

 

- Pisz na temat i wprost 

- Nie ukrywaj niczego 

- Konkretnie się wypowiadaj 

- Licz się z tym że jestem człowiekiem i mogę mieć gorszy dzień ....

 

 

 

By Hodun        

 

***************************************************************                                       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu.

Skarga jak sama nazwa mówi posługuje do opisania problemu z danym graczem lub adminem, np:

Składam skargę na gracza "x" ponieważ blokuje on przejście w "anarchii" lub na środku w drzwiach, mimo upomnień słownych oraz pisemnych gracz/ admin dalej nie reaguje, prosze o przywołanie do porządku tego gracza.

 

ALE !

 

Ty napisałeś zgłoszenie gracza który używał wspomagaczy w grze na serwerze, bardzo jestem ci wdzięczny za dodanie takowego zgłoszenia oraz następnym razem pamiętaj że istnieje odpowiedni dział do tego jak "zgłoś czitera"

 

Oto link: http://csowicze.pl/forum/502-zg%C5%82o%C5%9B-czitera/

 

Oglądnę demko z gry oraz ocenię czy dany gracz używał wspomagaczy czy też nie, jeśli tak zostanie zbanowany premamentnie !

 

Pozdrawiam.

 

/zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | 2# COD MOD 401 - 188.68.224.153:27020Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

"nie chodzi o ściganie , a by dożyć do celu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie