Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [RECENZJA] Counter Strike Global Offensive


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

W propozycjach gier do zrecenzowania jeden z użytkowników zaproponował takie gry jak:


 


csg.png


 


Postanowiłem więc zrecenzować każdemu znane Counter Strike Global Offensive, czyli CS:GO.


Poniższa recenzja jest moją opinią o grze, mogą znajdować się wulgaryzmy. Czytasz na własną odpowiedzialność.


 


counter-strike-global-offensive-zwiastun


 


Przyznam, grałem w tego CS'a i moja opinia o tej grze jest negatywna.


Aktualnie gram w CS'a 1.6, w którego gram już od dobrych paru lat.


Poprzednie wersje CS'a są perełkami wśród tego całego gówna zwanego pobocznie "CS'em".


 


Pierwsze - Skiny


 


Niby spoko, bo dzięki skinom, dropom możesz zwrócić sobie hajs wydany na grę. Grając otrzymujesz skiny,


które później możesz sprzedać. Za te pieniądze możesz sobie kupić również inną grę z rynku steam.


Wszystko jest okej, ale do czasu. Do czasu kiedy nie spotkasz tej mniejszości CS'a, której skiny mózg przeżarły.


W większości są to dzieci poniżej 12 roku życia, bo szacuję, że pewnie 20% graczy jeszcze siedzi w podstawówce.


Wyobraź sobie, że grasz meczyk tak zwany "solo" i spotykasz tam dzieciarnię, która zamiast grać to chwali się swoimi skinami,


oceniają Twój poziom gry na podstawie skórek do broni: masz fajnego skina - okej, nie masz nic - jesteś nikim.


 


hqdefault.jpg


 


Drugie - spróbuj zgadnąć. CYKA BLYAT. Tak, chodzi mi o Rusków.


 


Najlepsze co jest w tej grze. Ja tam zawsze uwielbiałem wejść na mecz i usłyszeć "ruskie jest?" lub 


co gorsze.. usłyszeć to od ruskich dzieci. Będą przez cały mecz wołać CYKA BLYAT, uwierz, nic z nimi nie da się zrobić.


Będziesz chciał ich zmutować to zaczną w Ciebie strzelać za to, że się ich nie słuchasz.


Będziesz chciał ich wyrzucić z meczu. Niestety nie da się, oni nie grają sami, jest ich więcej, oni kickną Ciebie.


Oczywiście są wyjątki, posiadam w znajomych typa z Rosji, który akurat jest spoko, nawet z nim na TS gadałem i co dziwne,


znał angielski. No właśnie. Jak już jestem przy języku. Nie dogadasz się z nimi, bo będą Ci cały mecz krzyczeć do mikrofonu po rusku,


a po angielsku się nie dogadasz, bo go po prostu nie znają.


 


8b5b2a2200dd34157ad7484f4221f2ed.jpg


 


Trzecie - Trolle


 


Każdy chyba spotkał typowego zjeba (przepraszam) trolla w CS'ie.


Wytłumaczę o co chodzi. Jego celem jest doprowadzenie do przegranej w meczu, będzie robił wszystko, żeby ten mecz przegrać.


Na pewno fajnie jest wejść do gry i spotkać w swoim teamie paru trolli, którzy będą wesoło Ci przeszkadzać w meczu.


Nie masz szans nic zrobić, bo sam meczu nie ugrasz, a oni jeszcze dodatkowo będą Ci rzucać flesze na mordę i blokować


w każdym rogu mapy. Dla nich to dobra zabawa zabijać Cię na przykład z Zeusa na respawnie.


 


mqdefault.jpg


 


Czwarte - Smurfy


 


Smurf to osoba, która ma drugie konto z dużo niższą rangą niż na głównym koncie. 


Dla przykładu mamy osobę, która ma Supreme, a gra sobie na drugim koncie na Silvery.


Taka osoba może swobodnie rozwalić cały przeciwny team w pojedynkę.


Jak masz smurfa w swojej drużynie to jeszcze jest okej, ale jak trafisz na smurfa w przeciwnej to masz przejebane. 


Ta osoba lepiej zna mapę, jest dużo lepszym graczem od nas i wie jak się na mapie zachować.


 


f52bb5a67467dfcc1ce82a7e001bee85fc841274


 


Piąte - Czitery, Haxy, Odpały, Hackerzy


 


Tak dużo określeń dla jednej osoby.


Cziter, Hax, Odpał, Hacker jest to osoba, która używa wspomagaczy w grze, żeby być lepszym od innych.


Przykładem może być wallhack - osoba ta widzi przez ściany.


Aimbot - twoja drużyna zostanie wyeliminowana w ciągu 5 sekund od startu rundy, bo taka osoba posiada


automatyczne namierzanie na Twoją głowę. Nie masz szans nawet się ruszyć, nie wiesz skąd i kiedy dostaniesz "heda".


Są też cziterzy, którzy zamykają tabelę, żeby nie dać się złapać, ale za pomocą swojego wallhacka dają info swoim kolegą,


a tamci jak na czitach Cię zabijają.


Jeśli spotkasz czitera w przeciwnej drużynie to wiedz, że ten mecz już przegrałeś.


Są też sytuacje, że masz czitera w Twojej drużynie. Cieszysz się w stylu "Hura, ten mecz będzie wygrany!".


Cisza przed burzą.


Czitera i tak potem zbanują, a Tobie tę rangę i zwycięstwo cofnie, więc długo się wygraną nie nacieszysz.


 


hqdefault.jpg


 


Szóste - Tickrate, oczywiście 64.


 


Strzelasz się z typem, nic nie dostaje, chowasz się za ścianą, on strzela, a Ty obrywasz i cofa Cię do poprzedniej pozycji.


Chyba średnio raz na mecz coś w ten deseń miałeś drogi graczu, że dostałeś strzał z awp mimo tego, że już byłeś schowany za ścianą.


 


Siódme - UPDATE


 


Najgorsze co jest w tym gównie. Niby z kolejnymi update'ami powinni poprawiać, a w rzeczywistości psują grę jeszcze bardziej.


Z każdym kolejnym update'm śmiałem się do monitora lub gadałem do siebie "po chuj to komu".


Przykład - rewolwer. Mamy już w CS nowe dźwięki biegania, pojawiły się wtedy pierwsze memy "stada biegnących koni".


Teraz jeszcze te rewolwery. Oczekujcie wkrótce kapeluszy kowbojskich ze stattrackiem lub dodanych koni, które będą kosztować 16.000. 


Świetne połączenie, co nie? Pędzisz na swoim rumaku, strzelasz rewolwerem i masz kapelusz kowbojski. Tak będzie wyglądać CS za kilka update'ów.


 


hqdefault.jpg


 


Ósme - pozostałe tryby


 


Myślisz sobie - na turniejówkach nie ma jak grać.


Postanawiasz więc wejść na uproszczony z myślą, że tam się będzie dało grać.


Niestety nie. Chyba, że lubisz mutować cały serwer, bo uproszczony to jest zgromadzenie wszystkiego, co jest najgorsze w tej grze.


Ruskie, Trolle, dzieci, które jebały Wam matki, psa, kota, chomika, cebule proszące o skiny.


Na serwerze znajdzie się też magik, który będzie dużo wiedział, bo na uproszczonym jak obserwujesz kogoś to masz X-Ray'a i takie dwa


imbecyle siedzą na TS i jedna osoba podpowiada, a druga zabija jak na wallhacku.


 


Cóż, uproszczone są słabe. A więc wbiję sobie na deathmatch potrenować strzelanie "baniek".


Taki chuj. Na tym trybie co piąty biega z aimem, a nie masz nawet jak tego sprawdzić.


Są też wyścigi zbrojeń. Osoba z wyższą rangą tam nie pogra, bo go kickną za dobre granie.


 


_____________________________________________________________________________________________


 


Powyżej zamieściłem kilka powodów, dzięki którym usunąłem CS:GO z komputera. :)


Dzięki za przeczytanie


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeRecenzje"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie