Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SUPER CIEKAWY GOŚĆ


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już tu zawitałeś, to nic nie musisz zostawiać bo to do Mnie należy by wywrzeć dobre wrażenie, więc jeśli nie chce Ci się pisać pod tym postem siema itp. to bardziej Mnie ucieszy jak chociaż to przeczytasz. smile.png

Początek jak z kiepskiego pamiętnika ale do sedna.

Mam 21 lat rocznikowo, lecz jestem z grudnia więc mam 20. Pochodzę z Mazowsza. Moje imię niech zostanie tajemnicą. Znalazłem ten serwer ponieważ poszukuje DD2 o ile nie z klimatem a po prostu serwera który Mnie wciągnie na dłużej. Mam nadzieję że tak tu będzie lecz z czasem się przekonamy. Obym się mylił. Nie będę wam się rozpisywał czego słucham, oraz czym się interesuje, bo czym taki człowiek jak ja może się interesować co was by zaciekawiło. I na koniec mam nadzieję, że spotkam tu wiele osób z którymi czasem porozmawiam na jakieś ciekawy temat ewentualnie tak po prostu. Mam swój specyficzny charakter i humor ale postaram się go tu nie pokazywać i jedynie skupić się na grze.

 

PS. Fajna skórka forum.

comment_RRxoOrymRst9NFChVQefRQ2jTSXXyMsF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przywitany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie