Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skrarga


Gość Cichociemny^122

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cichociemny^122

Twój nick:Cichociemny^122
Nick osoby na którą składasz skargę:~sNtr ;xx

Forum lub który serwer:Forum

Powód skargi: chodzi tu już o mnie bo też innych jest moderatorem ma wysoką range a ubliża użytkownikom na forum już pare razy widziałem tak samo jak i na SB można zobaczyć w archiwum ;) i nie życzę sobie żeby tak się do mnie zwracał jak kogoś nie zna się to jak można pisać że jest nikim proszę o to żeby mnie przeprosił albo żeby go ukarać
Dowody:http://csowicze.pl/topic/26530-skarga/  tutaj dowód

Świadkowie: nie ma chyba że ci coś powiedzą jak ubliżał im lub się do nich nie stosownie odzywał

Edytowane przez Cichociemny^122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne dla mnie naprawdę.

Ubliżać gdzie? :D 

Powiedziałem to co myślę i tyle. Zdania nie zmienię.

Nie znasz mnie, ani ja Ciebie.. nie odnoszę się w Twoją stronę a Ty skaczesz bez potrzeby.

Polska wolny kraj i mam prawo wydać opinię ;)

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo wydać opinię, ale masz być przykładem dla innych na forum, a Ty co robisz? Ubliżasz innym i się wywyższasz.

Powiedz mi.. gdzie ja tu się wywyższam ? Doskonale wiem jakie mam obowiązki i co mam robić.

Nikt nie będzie mnie pouczał ;)

A co do tych skarg rozśmieszają mnie już.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

To jest śmieszne dla mnie naprawdę.

Ubliżać gdzie? :D

Powiedziałem to co myślę i tyle. Zdania nie zmienię.

Nie znasz mnie, ani ja Ciebie.. nie odnoszę się w Twoją stronę a Ty skaczesz bez potrzeby.

Polska wolny kraj i mam prawo wydać opinię ;)

Ale nie masz prawa wyzywać graczy o to że są nikim masz wysoką range to pełnij ją dobrze bo jak na razie to tylko skargi na ciebie i będę skakał bo nie pozwole sobie żeby 17 latek tak do mnie pisał jestem od ciebie starszy o wiele więc szacunku trochę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie masz prawa wyzywać graczy o to że są nikim masz wysoką range to pełnij ją dobrze bo jak na razie to tylko skargi na ciebie i będę skakał bo nie pozwole sobie żeby 17 latek tak do mnie pisał jestem od ciebie starszy o wiele więc szacunku trochę !

To jest opinia nie wyzwisko.. ;) nie pouczaj mnie. Wiek to tylko liczba... możesz mieć 35 lat a zachowywać się możesz jak 5-latek więc nie mów mi co i gdzie mam robić :)

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywyższasz się i nie zaprzeczaj. Twoja opryskliwość o tym świadczy i to, co napisałeś wcześniej "dla mnie jesteś nikim". Nikim, to jesteś TY skoro tak piszesz. Pełnisz tu pewne funkcje, więc zapier*alaj i dawaj przykład.

I nie czepiaj się, że Cichociemny mówi Ci co masz robić, bo sam tego niestety nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

To jest opinia nie wyzwisko.. ;) nie pouczaj mnie. Wiek to tylko liczba... możesz mieć 35 lat a zachowywać się możesz jak 5-latek więc nie mów mi co i gdzie mam robić :)

Zacznijmy od tego że ty nic nie robisz tylko pokazujesz jaki z ciebie kozak bo masz modka ;) a druga rzecz jeśli myślisz że to jest opinia a nie wyzwisko to ty chyba jesteś bez szkoły xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że ty nic nie robisz tylko pokazujesz jaki z ciebie kozak bo masz modka ;) a druga rzecz jeśli myślisz że to jest opinia a nie wyzwisko to ty chyba jesteś bez szkoły xD

 

 

To idąc tym tropem pierwszy go obraziłeś (skarga wcześniejsza) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że ty nic nie robisz tylko pokazujesz jaki z ciebie kozak bo masz modka ;) a druga rzecz jeśli myślisz że to jest opinia a nie wyzwisko to ty chyba jesteś bez szkoły xD

Chcesz to spamuj dalej bo mi już szkoda rąk na odpisywanie takich komentarzy śmiesznych.

Ostatnie co napiszę to.. nawet nie wiesz co wniosłem w forum więc nie mów tak jak nie wiesz po drugie Moderatora mam i co z tego? Mod jak mod mam pracę i funkcjonuje w tej roli..

Opinię swoją powiedziałem więc ja bardziej wiem co robię. Jeżeli uznałeś to za obrazę to Twój problem nie mój.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: ~sNtr :xx został zdegradowany do rangi UB Team

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie