Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TimeOutServer
Nick osoby na którą składasz skargę: ~sNtr ;xx

Forum lub który serwer: Forum

Powód skargi: Przenoszenie tematów pomimo nie upłynięcia 48h oraz nie rozpatrzenia. Pomimo tego ,że Evix mu raz napisał w notatce ,żeby pomyślał to nie posłuchał. Niby drobne ,ale potem cała praca UBT idzie w las.
Dowody: Dział Archiwum.

Świadkowie: Nie potrzebni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwali się ludzie którzy są tydzień na forum, a mają dużo do powiedzenia.. :) SMIESZNE.

 

Co do archiwum przenoszę co 48h.. Dlaczego? Przyzwyczajenie i rozmawiałem o tym z Rumcajsem.

 

Napisane tam jest ze cala praca UBT idzie w las.. Człowieku nie wiem co Ci odbiło ale nic w las nie idzie. Praca dalej w ruch leci i nic się nie dzieje.

Cały czas pracowałem tak i nikt nie narzekał tylko wszystko się zaczęło jak dostałeś posadę UBTeam..

Nie wiem co tu jeszcze dopisać, ale ja tu wszystko wyjaśniłem.

 

Jeżeli RumcajsJumper mnie z degraduje to tak będzie i będę musiał dostosować się do jego słów i decyzji.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

Odezwali się ludzie którzy są tydzień na forum, a mają dużo do powiedzenia.. :) SMIESZNE.

 

Co do archiwum przenoszę co 48h.. Dlaczego? Przyzwyczajenie i rozmawiałem o tym z Rumcajsem.

 

Napisane tam jest ze cala praca UBT idzie w las.. Człowieku nie wiem co Ci odbiło ale nic w las nie idzie. Praca dalej w ruch leci i nic się nie dzieje.

Cały czas pracowałem tak i nikt nie narzekał tylko wszystko się zaczęło jak dostałeś posadę UBTeam..

Nie wiem co tu jeszcze dopisać, ale ja tu wszystko wyjaśniłem.

 

Jeżeli RumcajsJumper mnie z degraduje to tak będzie i będę musiał dostosować się do jego słów i decyzji.

Śmieszny to ty jesteś  zacznijmy od tego bo ludzie skarżą się na ciebie a ty zawsze masz racje a to że ktoś jest z małym stażem nie oznacza że nie ma prawa do wypowiedzi zauważyłem już conajmniej 10 osób narzekających na ciebie :D  na twoim miejscu forum bym zmienił a nie uprzykrzał innym swoimi kłamstwami życie ;) tyle mam do powiedzenia na twój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny to ty jesteś  zacznijmy od tego bo ludzie skarżą się na ciebie a ty zawsze masz racje a to że ktoś jest z małym stażem nie oznacza że nie ma prawa do wypowiedzi zauważyłem już conajmniej 10 osób narzekających na ciebie :D  na twoim miejscu forum bym zmienił a nie uprzykrzał innym swoimi kłamstwami życie ;) tyle mam do powiedzenia na twój temat.

Jeżeli chcesz zmienić forum to leć ;) kto kłamie ten kłamie, a z Tobą nie będę prowadził konwersacji bo dla mnie jesteś nikim. 

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

Jeżeli chcesz zmienić forum to leć ;) kto kłamie ten kłamie, a z Tobą nie będę prowadził konwersacji bo dla mnie jesteś nikim. 

nikim człowieku to jesteś ty bo do porażki  się nie umiesz przyznać więc twoje pisanie na moj temat jest tu nie stosowne ponieważ mnie nie znasz a mi ubliżasz w tym momencie piszę skarge na ciebie za to że wyzywasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zmienić forum to leć ;) kto kłamie ten kłamie, a z Tobą nie będę prowadził konwersacji bo dla mnie jesteś nikim.

 

 

I tu widać jak moderator odnosi się do użytkowników brawo, brawo. Pogratuluje Ci inteligencji.

 

Co do skargi, naucz się czytać ze zrozumieniem, tematy przerzucałeś przed upłynięciem 48h co tylko utrudnia życie. Dla mnie tylko upomnienie się należy.

 

A co do odnoszenia się do użytkowników żeby to zależało ode mnie już dawno byś wyleciał za zachowanie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ... Jesteście w ekipie i powinniście się wspierać,  a nie rzucać sobie kłody pod nogi i pisać żałosne skargi ! Jesteście w ekipie to powinniście takie sprawy załatwiać prywatnie, a nie tak by cały świat zobaczył ! Ogarnijcie się ludzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zachowania  to jest tragedia u ciebie  i to tragiczna    tyle razy  co cie słyszałem jako Gracz aty admin na dd2 klasyk że  jak się odnosisz  do Graczy  to już wielka przesada  i  nie okłamujmy się  bo to szczera prawda! 
a co do Ubteam  to już  sprawa wasza   skoro jest problem  niech administrator rozwiąże go lub idźcie na tsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

Przesadzacie odrazu z degradem

Upomnienie słowne/pisemne wystarczy

Jak by to było 1 raz albo 2 to ok wystarczy upomnienie ale on się nie zna na tym więc niech się za to nie bierze. Obraża graczy na serwerze wystarczy sobie wejść i posłuchać choć 

Karlito sie nie trawimy to przyznaję mu racje obraża i to ciągle Edytowane przez Cichociemny^122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak.

 

sNtr dawno w ogóle UB zbanowanym nie dał. Przejrzałem wiele tematów w archiwum i wszystkie prośby, zgłoszenia były rozstrzygane przez innych członków UB Team. Ostatni temat, w którym sntr dał jakieś ub to był 23 styczeń i pewnie była to pojedyncza sytuacja. Ja to widzę tak, że sntr przerzuca te tematy do archiwum żeby pokazać, że jest aktywny w dziale UB Team, co jest nieprawdą. sNtr oszukujesz jedynie samego siebie. :)

 

Masz za dużo rang? Zrezygnuj np. z ub team i nie będziesz musiał robić takich akcji, bo takie zabawy są śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: ~sNtr :xx dostaje upomnienie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie