Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dziwny admin.


terku1g

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: HeatoN
Nick osoby na którą składasz skargę:
KrulMotyli

Forum lub który serwer: ffa , klasyczny

Powód skargi: Na początku admin cały czas spamił celemapy coś tam , których sam nie wykonywał a spamił z 10 razy w 5 sek wysłał , potem napisałem , że server bardzo niski poziom reprezentuje , on mi odpisał ze jak mi nie pasuje to żebym wyszedł , ja mu napisałem mam taki zamiar , on do mnie pomóc ci w tym i dał mi bana nie wiem za co :)
Dowody:
[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Bannlyst av Admin: KrulMotyli
[AMXBans] Du kan 'o'verklaga din ban @ www.twoja.com
[AMXBans] Anledning: 'Swearing'
[AMXBans] L'a'ngd: '1 vecka'
[AMXBans] Ditt SteamID: 'STEAM_0:0:1495270003'
[AMXBans] Ditt IP: '83.31.22.79'
[AMXBans] ========================================
 
moge wstawić jeszcze zdj :) jbc

Świadkowie: nie mam -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneKącik UżytkownikaSkargi na ekipę"

do

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Pytania / Problemy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mapa cs_alpin. Parę dni temu to było ale pamiętam że ty byłeś mało kulturalny cały czas wyzywałes innych graczy spamiles żebym mapę zmienił a na koniec powiedziałeś że serwer niema poziomu i że wychodzisz. Powiedziałem Ci ze jak ci niepasuje to masz wyjść. Spytałem czy ci w tym pomóc a ty powiedziałeś tak :) Kolego jak mam robic cele jak na mapie cs_alpin ct ma cele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mapa cs_alpin. Parę dni temu to było ale pamiętam że ty byłeś mało kulturalny cały czas wyzywałes innych graczy spamiles żebym mapę zmienił a na koniec powiedziałeś że serwer niema poziomu i że wychodzisz. Powiedziałem Ci ze jak ci niepasuje to masz wyjść. Spytałem czy ci w tym pomóc a ty powiedziałeś tak :) Kolego jak mam robic cele jak na mapie cs_alpin ct ma cele ?

Przed tym jak Ci napisałem ze chce bana juz mi go dałes :) po 1 nie wyzywałem innych tylko mówiłem ze są słabi i ze server nie ma poziomu wgl , nie wiem w której drużynie  byłeś , ale spamiłeś tym gównem , a to ty miałeś wykonać cele a ich nie wykonałeś , skąd wiem ? Ponieważ dodało nam punkt tak jak byśmy wygrali runde :) mogę podesłać zdj tam wszystko widać -,- kiedy napisałem jak i co :)

Edytowane przez terku1g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dał bana , a ty nie masz przeciwko temu dowodu to niestety twój pech. Jeżeli piszesz skargi to może podaj mi jakieś dowody ? Mam sobie je wyczorować ?

Skarga odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Pytania / Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie