Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga]##/\--Skill


Szutekkk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Szutekkk

  • Nick oskarżonego: ##/\--Skill

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:127009182

Data i godzina zdarzenia: 21:10 | 28-02-2016

Runda i czas mapy: Jakoś pod koniec mapy. Chyba ostatnia, albo przed ostatnia runda.

Mapa: b_buyukisyan_son

Opis sytuacji: Skill kłócił się ze mną, o zasadę, której nie ma w regulaminie. Zostałem zwyzywany od "frajerów". Powiedział, że na serwerze gra więcej niż ja i mam się zamknąć. Na serwrze mam około 160h, ten koleś nawet w Cs:Go nie ma 140h. Nie zostałem obrażony tylko tekstowo, ale także słownie.

Dowód: Screen:https://www.dropbox.com/s/x4s7qwh2js5urcz/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png?dl=0

Demko: http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160208-2048-jb_buyukisyan_son.dem.zip

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, punktu który mówi o "bezruchu na zabawach" nie ma w regulaminie, czyli obowiązuje poprzednia komenda prowadzącego, a poprzednią komendą Skilla było "ustawcie sie na markerze" z tego co pamiętam, więc równie dobrze mogliśmy biegać po całym pomieszczeniu. Zdecydowanie jestem za wprowadzeniem tej reguły do regulaminu lub daniem warna na ct graczowi "Skill" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1.Bezruch na zabawach był zawsze ,od początku i tak się już przyjęło.

Po 2.Czemu wyciołeś resztę czatu ? ^^ Może dlatego ,że nie tylko ja Ciebie obraziłem.

Po 3.Gram tu dłuzej od Ciebie kolego,pod innymi nickami grałem i większość mnie już poznała,ale to ,że jesteś opóźniony w informacjach to nie moja wina.

Po 4.To nie jest mój main ,na tym mam 140h chyba w cs,a na main około 800 i VAC. xD

Po 5. AliceGator także mnie obrażał od ''frajerów'' :)

Edytowane przez Skillu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie