Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na CommandoKG


.:KropKa:.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: KropKa, Nuttela.
IP osoby: Jest adminem więc nie potrzeba
Mapa: zm_dusthorror, zm_five
Na kogo chcesz złożyć skargę: Na Admina o nicku: KommandoKG PL
Opis: Admin nie posługuje się zbyt miłym językiem w stosunku do graczy jak i adminów. Admin obraża gracza w trakcie gry, nawet po zbanowaniu osoby. 
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): 
http://www27.zippyshare.com/v/ydJ0pi0f/file.html

 

@@Up

Ja grałem na swoim nick czyli "KropKa" a Ty obrażałaś dziewczynę z nickiem "Nuttela.", ja jej tylko pomogłem napisać skargę. 

 

@@Up 

Czemu piszesz mi, żebym się przymknął skoro to nie ja napisałem? Sugerujesz mi Multi konto? Niech Moderator sprawdzi.

Edytowane przez Mr.KropKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Commando  zaczales  , ja cie wogule nie wyzywalam :). po drugie admin nie powinnien wgl wyzywac  Pozdrawiam :)

O nie nie, moja droga ty zaczęłaś po tym jak powiedziałem przestań skakać bocie ty zaczęłaś mnie obrażać więc niestety ale musisz się trochę przymknąć Kropka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka wg mnie ''przestań skakać bocie'' to nie jest jakaś szczególna obraza. Ty też jesteś adminem więc ingoruj i co więcej nie przedłużaj kłótni.Po za tym na ss commando widać , że święty nie jesteś -,-. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka wg mnie ''przestań skakać bocie'' to nie jest jakaś szczególna obraza. Ty też jesteś adminem więc ingoruj i co więcej nie przedłużaj kłótni.

Nie raz jak używałem szalonego zombie Kropka nazywał botem, on ogólnie przezywa jak przegrywa więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka wg mnie ''przestań skakać bocie'' to nie jest jakaś szczególna obraza. Ty też jesteś adminem więc ingoruj i co więcej nie przedłużaj kłótni.Po za tym na ss commando widać , że święty nie jesteś -,-.

 

tak to nie jest jakąś szczególna obraża ale wyzywał od dźwięk i tak dalej że mam zrobić dobrze swoim starym . Admin powinien odrazu banowac albo dac ostrzerzrnie a nie wdaje się w kłótnie . Edytowane przez Nutellaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to nie jest jakąś szczególna obraża ale wyzywał od dźwięk i tak dalej że mam zrobić dobrze swoim starym . Admin powinien odrazu banowac albo dac ostrzerzrnie a nie wdaje się w kłótnie .

Wkurzyłaś, bywa prawda?  :) Nie trzeba było mnie denerwować czekam na moje 1/3

Edytowane przez CommandoKG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale gdy po jakichs 3-5 min juz byl spokoj nic do sb nie pisalismy . nie dalam rady cie zabic napisales idz zrob dobrze swoim starym .

Oj nie prawda,  :) Powiedziałem coś się nie udało tak jak jest na ss'y PS: czekam na odpowiedź właściciela.

Edytowane przez CommandoKG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z was nie jest święty, KropKa nie prowokuj adminów to po pierwsze jak ujął to  , nie skakaj do innych

Skargę zamykam jako wyjaśnioną z powodu znanych.

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione, Upomnienie dla oskarżonego/admina.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie