Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane SKARGA FFA KLASYK Agula2708


Smakowy

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie jeżeli temat jest w złym dziale to proszę przenieść, wstawiam tutaj ponieważ nie znalazłem odpowiedniego działu - inne serwery mają dział "Skargi na admina/gracza" zaś serwer którego dotyczy ta sprawa nie posiada stąd wstawiłem to tutaj.

Otóż sprawa dotyczy spełniania funkcji administratora na serwerze FFA KLASYK -  admin(ka) Angula2708

Sytuacja: Po pierwsze użytkownicy świadomie wybrali mapę cs_alpin - mapa ta została wybrana w pierwszym głosowaniu ! Ponad 50% (67% głosów o ile kojarzę) - po ok 5min. grania administrator postanowił sobie urządzić głosowanie ponieważ team w którym grał (CT) Przegrywał...


Sporządzono głosowanie bez zapytania wcześniej użytkowników w formie vote Czy chcą zmiany mapy.

Przy okazji grę scrashowało (Mi tak) zapewne innym użytkownikom też ponieważ gdy wszedłem na serwer dużo osób wisiało na SPECT'cie i byłem pierwszym graczem którego połączyło. Ale to tylko kropla w morzu...

Sprawa która jest punktem kulminacyjnym to nagminne kampienie na de_cbble przez administratora (w drużynie CT) - pozwolę sobie uprzedzić wszelkie próby komentowania. TAK WIEM ! To TT ma wykonywać cele mapy na de_cbble a CT może kampić jednak uważam że za nagminne chowanie się po kątach gracz powinien być nagradzany kickiem no ależ admin sam siebie nie wyrzuci z serwera...

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Agula2708
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.twoja.com
[AMXBans] Powod: 'wy" "obraza"'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:879113020'
[AMXBans] Twoje IP: '89.66.242.119'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz

Przyznaję się do użycia wulgaryzów na serwerze oraz obrazę "admina" ale uważam że to styl gry oraz prowadzenie serwera przez admina "Angula2708" jest żenujący i bardzo nieodpowiedzialny...
Ponadto gracz (przepraszam jeżeli coś pomylę) standupworld prosił o sprawdzenie gracza, który prawdopodobnie posiadał WH, pisał nagminnie nawet na say'u z prośbami, został po prostu zignorowany...

Po wyzwaniu admina chciałem przejść na SPEC by nagrać demo, to zostałem wyrzucony z serwera permanentnie a powołując się na regulamin powinienem otrzymać maksymalnie tydzień:
 

4. Obraza:
- admina - 3h | 1 Dzień | 1 Tydzień
- gracza bądź jego rodziny - 30min | 1h | 3h

Źródło: http://csowicze.pl/topic/23174-spis-ban%C3%B3w-serwera-ffa/

Także proszę o rozpatrzenie całej tej sprawy ponieważ jest to dla mnie tak jak powiedziałem wcześniej żenujące...

Edytowane przez Smakowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga na Bank słuszna , nie daje się banów za obrazę na zawsze 

 

Jestem za tym żeby odebrać jej admina za brak  znajomości regulaminy admina 

                                                     whdvs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga skarga.. Ale nie daje się za obrazę na zawsze, pierw się daje upomnienie potem bany.

 

Jestem za upomnieniem admina a nie za degradacją

 

Upomnienie? Nawet skoro ktoś obraża to powinno się go wyrzucić na parę godzinek z serwera bez upomnienia, za przeklinanie daje się ostrzeżenia słowne, ale jak ktoś nie potrafi trzymać języka za zębami i ubliża innym to należy go wywalić od razu.

 

Natomiast co do adminki. Powinna najpierw zrobić vote czy gracze chcą zmianę - amx_vote "zmiana?" "tak" "nie" i już myślę, że problemu by nie było, ale skoro Agula jest ważniejsza i decyduje za innych to chyba coś jest nie halo.

 

Ban permanentny za obrazę. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć od Ciebie w jaki sposób ją obraziłeś. Bo w końcu to jest kobieta i jeżeli uraziłeś ją mocno to na skutek zdenerwowania dała Ci perma, proste. 

 

Zależy od obrazy, ale myślę, że bana można Ci skrócić swobodnie do 3 dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem na "u@" coś w stylu "kamp dalej K%" - nie była to obraza rodziny, moja wulgarność była skierowana w stronę admina za styl gry jaki reprezentował(a) podczas gry na serwerze - czyli nagminnego chowania się po kątach (kampienia) na mapie de_cbble.

Edytowane przez Smakowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bana przesadziła, są admini którzy dadzą Ci kicka za obrazę a inni od razu zbanują na parę godzin. Jeżeli admin zmienia sobie mapy bo nie umie grać na danej mapie to nie powinien otrzymać miejsca w ekipie Csowicze. Tak na przyszłość radzę przeczytać regulamin zanim złoży się podanie, jeżeli jesteś adminem to nie znaczy że możesz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę że chyba administrator(ka) nie zauważyła w ogóle tego tematu, prosiłbym o poinformowanie jej o tym zdarzeniu jeżeli ktoś z forum posiada do niej bezpośredni kontakt.

Jeżeli nie ma zamiaru się wypowiadać to proszę o UB, dane potrzebne do odblokowania znajdują się np. tutaj ponieważ 2x już robiono mi SSy:
http://csowicze.pl/topic/25583-ssy-smakowy/?do=findComment&comment=118804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana fakt ,za długi ,ale na prawdę nie potrafisz się pohamować? Na pewno nie życzyła sobie tego , że obrażasz ją w ten sposób. Po za tym jest albo była adminką , także jest na serwie dla graczy, i między innymi pilnuje odpaleńców a napewno nie lubisz grać z takimi także -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Agula trochę przesadziła z tym banem ale mogła poczuć się urażone przez cb, oraz nie powinna zmieniać mapki bo ona tak chce co nie zmienia faktu że Agula zawsze spełnia swoje obowiązki gdy jest na serwerze i zawsze pilnuje porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy jesteście poważni ? Smakowy przedstawił swoją wersje i jeżeli ona jest prawdziwa,a admin tak postąpił to moim zdaniem dla takich ludzi jak ona nie ma miejsca w gronie administracji. Co my w przedszkolu jesteśmy? Zwrócił uwagę i dobrze zrobił i ban na zawsze? Leżałem jak czytałem... I jeszcze Ci którzy na siłe próbują ją bronić  - hahaha . Skoro jest adminem to powinna zachowywać się jakoś, a nie jak rozwydrzony bachor "bo ktoś mi zwrócił uwage to dam mu bana" jprd... Agula ile Ty masz lat ?! Patrząc co robisz to strzelam, że z 10. Takich osób nie zamierzam bronić zgrzeszyłaś, postąpiłaś jak rozwydrzony bachor, a dla Pana, który tą skargę złożył brawo bije, bo pokazał poziom pajacowania adminów którzy myślą, że mają range to mają władze. 

 

Reasumując, bo trochę zgubiłem swoją myśl: Jak dla mnie skarga słuszna, ban niezasłużony nawet na 1h nie powinien dostać, a co do tego pseudo admina - degradacja ! 

 

PS. Dla tych, którzy mówią, że za obraze nie daje się perma to im gratuluje głupoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wypowiem bo znam trochę i Agule i Smakowego.

 

Po 1. Crashe serwera się czasem zdarzają. Nic z tym nie zrobimy ;)

Po 2. Wiem ze swojego doświadczenia, że nie zawsze widać jak ktoś napisze na u@ czy nawet na ogólnym czacie o jakimś odpale.

         Wystarczy się dobrze wgrać i już się na to uwagi nie zwraca.

Po 3. Sam wstawiam bany za obraze i widzę, że Agula faktycznie przegięła.

         Ja wstawiam bany na MAX 1 dzień - ale to już dla na prawdę wielkich ignorantów, którym nic innego nie przemawia do rozsądku. Zazwyczaj daje od 30 min do 3h.

Po 4. Jeżeli gracze wybrali mapę /więcej niż 50%/ to ja takiej mapki nie zmieniam. Pokazuje to, że jednak większość ludzi to chciała i świadomie wybrała.

         Natomiast jeżeli w vote są jakieś 'kijowe' mapy - zostaje wybrane "coś" i ludzie na serwerze od razu wołają o jakieś inne głosowanie, to się do tego dostosowywuje wpierw robiąc vote "Zmiana?" i pytając ma y@@ "propozycje". Agula tutaj niestety znów przegięła, ale dla mnie to kwestia rozmowy i wyjaśnienia :)

Po 5. Kampienie.... Niech wypowie się ktoś pierwszy, kto nigdy nie kampił mimo, że miał cele /tykająca paka dla CT czy leżąca i czekająca paka dla TT itd/.

         Agula lubi faktycznie czasem przykampić, ale nie wystarczyło jej upomnieć ? Nawet kilka razy. Znam Ją i wiem, że by posłuchała.

Nie trzeba od razu obrażać, jak by nie patrzeć - zwłaszcza kobiet.

Po 6. Jeżeli chodzi o wulgaryzmy to przymykam na to oko, bo wiadomo, że czasem mogą puścić nerwy /mimo iż to jest tylko gra/. No chyba, ze ktoś nie zna umiaru to wtedy takowego gościa się upomina - zazwyczaj wystarczy, jak nie - 30min na uspokojenie się :)

 

 

Z opisu sytuacji jasno wynika, że Agula poleciała po bandzie, ale nie karał bym jej eksmisją z grona adminów.

Prędzej bym z Nią pogadał i Ją uświadomił np. z Mario.

Wg. mnie odebranie Admina to konieczność absolutna /latanie na czitach itp/. Przede wszystkim trzeba rozmawiać.

 

Smakowemu jak najbardziej należy się UB i postaram się to załatwić. Mimo, że faktycznie obraził nie powinien dostać perma.

 

 

Pzdr.

Gutted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyżej, mówisz, że nie karałbyś jej eksmisją z grona adminów. Wspaniale, cieszę się, że jesteś taki dobroduszny, ale zobacz:
1. Zabawa rangą -> zmienianie sobie mapy "ot tak sobie", bez pytania czy ktokolwiek chce.
2. PERM ZA OBRAZĘ? Kabaret, zostawię to bez komentarza.
3. Najprawdopodobniej tej obrazy nie było, tylko "ku*wa" rzucona w jej stronę, ale nie dotycząca jej osoby, jeśli było tak, jak kolega mówi. I jeżeli koleżanka Agula się nie odezwie, to tą kolegi wypadałoby przyjąć. Deeeegra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że odcierpiałeś swoje (choć nie wiem czy słusznie) czekałem ,aż agula się wypowie ,ale widać nie ma najmniejszego zainteresowania z Jej Strony.

UB nadane za prośbą.

Ciekawią mnie Jej wytłumaczenia. Bo rzadko nadajemy perma za obrazę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Osoba została zdegradowana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie