Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


twójmiszcz.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SantokTeam # twójmiszcz.

Serwer: FFA KLASYK

Nick admina: byku2411

Data i godzina: 01.02.2016r godz.22:40

Link do twojego bana:

Opis Sytuacji: Mapa Westwood , już mam na steam trochę grałem i znam skany na prawie każdej mapie , skanowałem kazdą miejscówke za która mógł być koleś , w pewnym momencie dostałem bana za Wh i aima beż zadnych ss;ow

Gorąco Pozdrawiam Admina byku2411.

http://www.4.zippyshare.com/v/BkWhDHf0/fi;e.html

Banik.txt

Edytowane przez twójmiszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć Skarge na Admina Byku2411

. Moim zdaniem powinno mu się odebrać admina ponieważ , dał mi bana za wh i aima , bez zadnych ss'ów ,

Nie mam pojęcia czym się kierował mnie banując , gram tam nie długo na serwerze ale jest pare osób które mogą potwierdzić że nie gram na żadnych gównach

  Dał by mi ssy ok wstawiłbym , podejrze że jeszcze miałem vipa wykupionego , to chyba bez sensu by było mi wydać pieniądze i grać na jakiś wh i aimach ; )

Hehe . No moim zdaniem też się nie nadaje na admina :) Bez podstawnie daje bany ..... Ehh co zrobisz :P . Też fotek nie miałem nie wiem co on kombinuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dołączam się do skargi na admina byku2411 . Takie banowanie bez zrobienia screenów nie powinno mieć miejsca . W ogole dla mnie ten koleś nie powinien mieć admina . Admin powienień być wzorem do naśladowania a zaraz też człowiekiem . Rozumieć gracza , rozmawiać , słuchać . Nie rozumiem tez na jakiej zasadzie dawany jest admin na tym serwerze ? Czy można go kupić czy poprostu za zasługi . Raczej to pierwsze . Cały SantokTeam już trochę gra na tym serwerze , zna nas prawie każdy . I pierwszy raz od miesiąca taka sytuacja miała miejsce . Mam nadzieje ze ktoś rozpatrzy tą skargę sprawiedliwie dla obu stron .

 

 

Ps . Wczoraj ok godz. 24 grałem własnie z adminem byku . Miałem staty 28-4 . Grając w TT zraszowałem , co jest normalne . Zabiłem " byka " i usłyszalem tekst : Jeszcze raz kurwo zraszujesz i dostaniesz perma .

Pozdrawiam . SantokTeam # Mewa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm admin byku w sumie jest nowy. Z tego co wiem bo z nim pisałem wczoraj to że dawno niegrał csa i że musi sobie wszystko przypomnieć. No ale takie banowanie ludzi którzy grają na tym serwerze długo maja vipa wykupionego i są w tej topce to chyba nie na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie