Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [SKARGA] Illegal


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: iNSANE ezzz^
Nick oskarżonego: Illegal - admin
IP/SID oskarżonego: admin, więc nie potrzeba
Godzina i data zdarzenia: 10 minut temu
Mapa: cs_office
Screeny/demo: ewentualne hltv
Opis sytuacji: Nie wiem kto wpadł na pomysł dodania mapy cs_office. Na tej mapie nie da się wyrobić w czasie i wziąć wszystkie hosty. Po prostu jest to niemożliwe. W każdej rundzie (tak, dosłownie w każdej) tt raszowało na respa CT. Ja byłem CT i już po 10 sekundach dostawałem serię kul w plecy. W pewnej rundzie zostałem sam na 5 i było 20 sekund do końca rundy. Teraz zobaczcie z mojej perspektywy jak to wygląda.

 

Posiadam 20 sekund na:

 

  1. Dobiegnięcie na respa tt (zajmie mi to 10 sekund i zostanie drugie 10).
  2. Zabicie ewentualnych TT, którzy będą pilnować hostów.
  3. Wziąć hosty (kolejne 15 sekund).
  4. Dobiegnięcie z nimi z powrotem na swojego respa (około 30 sekund, może mniej).
  5. Ewentualnie zabicie tt jak będę szedł z hostami.

Widzicie ile to czasu zajmuje? Miałem 20 sekund, nie miałem szans na nic. Postanowiłem save'ować awp (miałem 0 kasy). Po chwili ban na 30 minut za "CELE". Czy admin ma wodę zamiast mózgu? Mapy z hostami są złym pomysłem na serwerze. Assault jeszcze ujdzie, ale office jest mapą TT i CT ma 0.01 % szans na zabranie hostów i doprowadzenie ich na respa. Na mapach z bs'em to zaplantowanie paki zajmuje raptem 4 sekundy, a wzięcie hostów i zaprowadzenie ich - o wiele więcej czasu. 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'CELE :/'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1439148'
[AMXBans] Your IP: '31.63.183.179'
[AMXBans] ===============================================

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pieprzysz. Jak masz zgrany Team to wejście po hosty zajmuje maksymalnie minutę. Wy na serwerze macie na to 2 minuty. Ta mapa pod względem celów jest jedną z lepszych ponieważ jest dość mała, a hosty są bardzo blisko siebie. Co do twojej Skargi przypuszczam że admin wielokrotnie was upominał. Tyle ode mnie. Skarga bezzasadna.

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pieprzysz. Jak masz zgrany Team to wejście po hosty zajmuje maksymalnie minutę. Wy na serwerze macie na to 2 minuty. Ta mapa pod względem celów jest jedną z lepszych ponieważ jest dość mała, a hosty są bardzo blisko siebie. Co do twojej Skargi przypuszczam że admin wielokrotnie was upominał. Tyle ode mnie. Skarga bezzasadna.

 

Upominał, żeby nie raszować. Kolego, ja w każdej rundzie zostawałem sam na 10 i miałem jakieś pół minuty na co? Na ugranie rundy sam na 10 i zabranie hostów?

Zostałem zbanowany za to, że admin nie potrafi myśleć.W rundzie, w której dostałem bana, miałem 20 sekund do końca rundy i byłem sam na 4-5. Starałem się jeszcze jakieś fragi wyciągnąć, ale nie dało rady się wyrobić w czasie, bo tego czasu było za mało. Oczywiście admin nie pomyślał i musiał mnie zbanować.

Wiecie co jest lepsze? Że ta cała administracja była w TT i raszowała, a my mamy jeszcze hosty brać? Ciekawe jak skoro mamy na plecach typów z kałachami. :)

 

Wy mi piszecie "jak byś miał ogarnięty team to byś dał radę". Tak się składa, że takiego nie miałem, bo wszyscy uciekli do drugiej drużyny. Miałem 40 fragów, druga najlepsza osoba w mojej drużynie miała staty 12-10, ledwo chodzić potrafił..

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem kto wpadł na pomysł dodania mapy cs_office. Na tej mapie nie da się wyrobić w czasie i wziąć wszystkie hosty. Po prostu jest to niemożliwe.

 

Ja natomiast gram w CT i praktycznie +50% to jeswt nasza wygrana przez uratowanie hostów.

Tutaj TT ma jak wyjść i gdzieś rashować, więc lepiej też dla CT.

 

Na assault problem był w tym, że CT nie miało jak wchodzić i ludzie kampili, dlatego też jest office.

 

Hosty możesz uratować do końca rundy. Tutaj nie ma ograniczenia czasu lecz też nie można kampić na respie.

Tutaj też dlatego nałożono rygor " Resp max do 1:30 " by nie kampili.

 

 

 

W pewnej rundzie zostałem sam na 5 i było 20 sekund do końca rundy.

Admin powinien zauważyć, że jest możliwość nie wyrobienia się z hostami z przyczyn terro czyli uniemożliwienie.

 

 

 

Mapy z hostami są złym pomysłem na serwerze.

 

Takowa mapa musi być z racji, iż jest misja by uratować 20 zakładników (hosty).

 

~eZ. wiadomo tutaj tez trzeba mieć ogarnięty team, a nie ludzi, którzy nie wiedzą jak się chodzi i strzela.

 

Sam bym napisał na niego skargę, ale za dużo by pisać. Chłopak jest czasami w porządku, ale też czasami łamie regulamin.

W tym wypadku chociażby ten kick wystarczył.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | 2# CS:GO|DD2 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie