Skocz do zawartości

Zablokowane Podaneczko


Wielki Zenon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: ` Victoria aka Nicole:*
Wiek:25
Dlaczego właśnie Ty:Bo kto Inny ja k nie ja :D? a tak powaznie siedze juz tu Prawie 2 lata i od tego momentu Adminuje dd2/4mapsa/2mapsa tak sie sie zeminia . :) ale mam dosyć tych chraszy  i zaczolem tu grac i sciagnolem tu tez prazu ziomkow co grraja jestt git Niebede pisał ,że Umiem ropoznać czita itp bo czita czuc na Kilometr  jak sie gra tyle lat  co ja (Wiem Staruszek ). Jestem fajny i Zabawny Lubie Ludzi itp ale Jak ktoś mnie Zdenerwuje Nie radze :) Proste ;)
Doświadczenie:Znajomość AMXX [1-10]: bez Sciemy 7
TeamSpeak 3:Tak
Sprawny Mikrofon :Tak
Mutacja: Juz Ewoluowałem do  wieq  chrystusa wiec chyba tak:D
Ile czasu spędzasz na serwerze:od 3 do 4 zalezy ile wypije ;D
Jak długo jesteś z nami: pytanie o serwe czy siec ;D? Od zawsze
Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): NIE Vicusa mi spłacicie na 3440 zł to bedzie tak xD
Link Do Game Tracker: Małe bo małe ale na roznych nickach gram  :D ale mniejsza
http://www.gametracker.com/player/%60%20Victoria%20Aka%20Nicole%3A*/31.186.83.241:27166/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Zenon to ogarnięty człowiek, miałem z nim przyjemność pyknąć za czasów, jak jeszcze grałem na dd2/inf :D

+wiek

+doświadczenie

+amxx

+był dla mnie miły (jak prosiłem o broń)

Godzinki na serwerze nadrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

- zajmij się adminem na serwerze DD2/INFERNO 

- gt śmiech na sali wgl Cie nie widziałem .. 

+ wiek 

mam 8h przegrane człowieq na tym nicku i ja ciebie wgl nie widziałem na serwerze wieć zamilcz wszedzie sie wypowiadasz aby posty nabic , ja nabic moge ci ale Dobre lipo trzymaj jezyk za zebami zanim cos napiszesz bo to jest niby internet ale nietrudno sie dostać do ludzi  ;) pamietaj ! jestes modszy o 10 lat odemnie człowieq :) z kim ty dyskutujesz .. Wez sie za Nauke zeby ta Polska miała jakis lekarzy inzynierow anie siedzisz i spamujesz wszedzie głosuje na ten serwer ten serwer i ten boze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 8h przegrane człowieq na tym nicku i ja ciebie wgl nie widziałem na serwerze wieć zamilcz wszedzie sie wypowiadasz aby posty nabic , ja nabic moge ci ale Dobre lipo trzymaj jezyk za zebami zanim cos napiszesz bo to jest niby internet ale nietrudno sie dostać do ludzi  ;) pamietaj ! jestes modszy o 10 lat odemnie człowieq :) z kim ty dyskutujesz .. Wez sie za Nauke zeby ta Polska miała jakis lekarzy inzynierow anie siedzisz i spamujesz wszedzie głosuje na ten serwer ten serwer i ten boze

 

Nie jestem tu dla nabijania postów tylko jak widze osobę, która nie ma steam i przegranych godzin to sie wypowiadam a nie będe jak inni i będę dawał na tak bo sie Ciebie boją czy coś. A szczerze  "jestes modszy o 10 lat odemnie człowieq :) z kim ty dyskutujesz .." za przeproszeniem gówno mnie to obchodzi te twoje 25 lat jak i tak ty nie umiesz trzymać języka za zębami bo skaczesz jak szczeniak :) A każdy powinien mieć jakiś szacunek do kogoś nie zwracając na wiek :) Proszę Cie ja mam się wziąć za naukę ? Spójrz jak piszesz i jak skaczesz jak ktoś napisze "Jestem na nie bo tamto tamto.." Lepiej się nie odzywaj bo ja gram na serwerze i widzę kto jest a kogo nie ma i wiem dobrze jak mam napisać w czyimś podaniu :) 

 

Przepraszam za zamieszanie, ale jak będziesz chciał coś jeszcze zapraszam na pw porozmawiamy sobie co mam robić a czego nie. Bay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Mam steam po 2 Od rana jakwchodze na forum  glosujesz na wszytkie serwery i wypowiadasz sie tam gdzie nie trzeba to jest dlamnie nabijanie Postow ;) po2 Pisze tak a nie inaczej poniewaz spozywam alkohol i tak moze byc ty jeszcze musisz skonczyc 18 latek zeby to moc robic hahaha Prv ?  Nie sory Niegadam a Uwiez mI ze to by się zle skonyczło i to dla ciebie

 

Nie jestem tu dla nabijania postów tylko jak widze osobę, która nie ma steam i przegranych godzin to sie wypowiadam a nie będe jak inni i będę dawał na tak bo sie Ciebie boją czy coś. A szczerze  "jestes modszy o 10 lat odemnie człowieq :) z kim ty dyskutujesz .." za przeproszeniem gówno mnie to obchodzi te twoje 25 lat jak i tak ty nie umiesz trzymać języka za zębami bo skaczesz jak szczeniak :) A każdy powinien mieć jakiś szacunek do kogoś nie zwracając na wiek :) Proszę Cie ja mam się wziąć za naukę ? Spójrz jak piszesz i jak skaczesz jak ktoś napisze "Jestem na nie bo tamto tamto.." Lepiej się nie odzywaj bo ja gram na serwerze i widzę kto jest a kogo nie ma i wiem dobrze jak mam napisać w czyimś podaniu :)

 

Przepraszam za zamieszanie, ale jak będziesz chciał coś jeszcze zapraszam na pw porozmawiamy sobie co mam robić a czego nie. Bay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak
 

+wiek
+steam
+aktywność
+staż

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 Mam steam po 2 Od rana jakwchodze na forum  glosujesz na wszytkie serwery i wypowiadasz sie tam gdzie nie trzeba to jest dlamnie nabijanie Postow ;) po2 Pisze tak a nie inaczej poniewaz spozywam alkohol i tak moze byc ty jeszcze musisz skonczyc 18 latek zeby to moc robic hahaha Prv ?  Nie sory Niegadam a Uwiez mI ze to by się zle skonyczło i to dla ciebie

 

To używaj go :) Od rana ? Prosze Cie mam chęć to głosuje a posty dla mnie sie nie liczą przyczepiłeś się tych postów jak .. lepiej nie będę tego określał :) Wypowiadam sie tak gdzie nie trzeba ? Bo co napisałem, że jestem na nie ? Pff .. mogę gdzie chcem się wypowiadać bo gram na tych serwerach. Nie musisz się chwalić, że spożywasz alkohol gościu .. nie będziesz mi mówić co mam robić a czego nie w każdej chwili mogę wypić nawet i vódkę a ty będziesz za przeproszeniem gówno miał do tego co zrobie :) Źle by się to dla mnie skończyło ? Proszę Cię naprawdę pomyśl zanim coś napiszesz bo się w tej chwili ośmieszasz :) A widzę groźby a wiesz, że groźby są karalne ? Taki JP jesteś ? Ha Ha nie udało Ci się coś :) Zapraszam na pw albo SB bo nie będę już tu spamił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

HDkg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie