Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane odwołanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: creyx

SteamID: 0:0:108358417

Nick banującego: Nie było mnie na serwie

Długość blokady: perm

Data i godzina zdarzenia blokady: nie było mnie na serwie

Przyczyna blokady: bugowanie

Wyjaśnienia: A więc dostałem bana za bugowanie. Chodzi o to że sztanga napisał że ,,Każdy za bugowanie dostaje PERMA'' a więc czm gdy cytuje levertuara ,,15 osób bugowało więc żal mi ich było banować'' i nie dał im bana na 60 min.. Więc nie każdy dostaje perma za bugowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą prośbą o ub za bugowanie serwera byłoby przeproszenie za swoje zachowanie i wytłumaczenie, że więcej już tego robić nie będziesz, ale ok. Jako iż jest to "stały gracz" i przegrał wiele godzin na serwerze to jestem za ub.

Edytowane przez Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą prośbą o ub za bugowanie serwera byłoby przeproszenie za swoje zachowanie i wytłumaczenie, że więcej już tego robić nie będziesz, ale ok. Jako iż jest to "stały gracz" i przegrał wiele godzin na serwerze to jestem za ub.

Dzięki :3

 

i wszystkich przepraszam 

 

OBIECUJĘ że tego nigdy nie zrobie.

 

i tak trochę to też nie wiedziałem że to bugi ale OK. (nie wiedziałem że kuleczki lagują i że to z nożem to bug)

Edytowane przez ☆☆ Creyx ☆☆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem tego odwołania. 

Powody:

Bugowałeś co powodowało lagi co powodowało złość graczy co powodowało szkodę dla serwera.

Jesteś strasznie wyszczekany i opryskliwy

W odwołaniu 0 skruchy.

Elo

Skąd miałem wiedzieć że to laguje??

 

A po za tym sam wyzywasz więc wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odrzuceniem tego odwołania.

-jak grałeś na serwerze byłeś bardzo denerwujący, opryskliwy i psułeś humory innym graczom

-bugowałeś

-według mnie w odwołaniu powinieneś przeprosić, a nie na samym początku pisać o tym czy ktoś kogoś zbanował czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ludzie mnie zaczynają wyzywać??

 

Faworyzacja :) dlaczego oni nie dostali bana nawet na 10min?

Levertuar powinien dostać degrada 15 osób bana lub ja unbana :)

Edytowane przez ☆☆ Creyx ☆☆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ub ale z karą typu brekola perm ct lub brak vipa do końca roku

Jakoś te ,,15 osób'' nawet ct bana nie dostały a za vipa to jak odbiorą to chcę zwrot pieniędzy  :)

Edytowane przez ☆☆ Creyx ☆☆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te "15 osób" nie są tak upierdliwymi graczami, konfidentami, nie wchodziły codziennie i wkurwiały ucho, nie pisało po kilkanaście bezsensownych skarg typu "Brekol podrzucił broń zeby sprawdzic czy wiezien nie ma broni". Bana zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jako iż pojawiło się wiele nieciekawych wypowiedzi to ja coś dopiszę. Gracz napisał odwołanie, przeprosił. Zależy mu na grze na tym serwerze. Jest to gracz który wspomógł serwer wieloma swoimi oszczędnościami i gra na nim regularnie. Tak naprawdę jedynymi waszymi argumentami są brak szacunku do tego gracza i nie przepadanie za nim, ale czy charakter dyskwalifikuje ze społeczności? Według mnie nie. Każdemu należy się szansa i jeżeli gracz chce powrócić na serwer po 10 dniach blokady to ub powinien się mu należeć. W dodatku creyx nie był świadomy swoich błędów co utwierdza mnie w tym, że ub byłby sprawiedliwy.

Edytowane przez Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje. Dla graczy bugujacych tych co dostali perma, najlepiej by bylo dac opcje kupienia ub. Sztanga zbije gruby hajs, a te 'downy' co bugowaly dostana ub. Wszyscy zadowoleni. 

 

 

PS. Ja serio mowie xD

Nie wiedziałem że to bugi..

Bo te "15 osób" nie są tak upierdliwymi graczami, konfidentami, nie wchodziły codziennie i wkurwiały ucho, nie pisało po kilkanaście bezsensownych skarg typu "Brekol podrzucił broń zeby sprawdzic czy wiezien nie ma broni". Bana zostawić.

Według mnie zaufany musi wiedzieć za co jest ban: 
 
  • Rozdawanie broni: Blokada na CT (max. 2h)  

 

mogłeś zobaczyć plecy

 

 

 

Edytowane przez ☆☆ Creyx ☆☆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie dotarło jeszcze do ciebie, mimo tylu godzin w ct, że na plecach pistoletów nie widac.
Co do wypowiedzi Buzi "Gracz napisał odwołanie, przeprosił." - przeprosił tylko dlatego, ponieważ mu o tym napisałeś w swoim poście poniżej. "Lepszą prośbą o ub za bugowanie serwera byłoby przeproszenie za swoje zachowanie i wytłumaczenie."
"Nie wiedziałem że to bugi.." - takie ściemy to możesz pani od przyrody wciskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie dotarło jeszcze do ciebie, mimo tylu godzin w ct, że na plecach pistoletów nie widac.

Co do wypowiedzi Buzi "Gracz napisał odwołanie, przeprosił." - przeprosił tylko dlatego, ponieważ mu o tym napisałeś w swoim poście poniżej. "Lepszą prośbą o ub za bugowanie serwera byłoby przeproszenie za swoje zachowanie i wytłumaczenie."

"Nie wiedziałem że to bugi.." - takie ściemy to możesz pani od przyrody wciskać

Po 1. wyżej sam mnie wyzywałeś

po 2. mówię to po raz któryś NIE WIEDZIAŁEM ŻE TO BUGI!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te ,,15 osób'' nawet ct bana nie dostały a za vipa to jak odbiorą to chcę zwrot pieniędzy  :)

Creyx spróbuj zbanować 15 osób w 30 sek nie widząc ich nicków ciekawe kurwa ci ci się uda, Levertuar nie ma dostępu do komendy freeze której sam używałem po to aby zobaczyć kto buguję mapę (oczywiście w GR). Piszesz że chcesz zwrot pieniędzy za VIP'a, nie no zajebiście to po chuja go kupiłeś. 

 

Co do odwołania

 

 

  • Nick: creyx
  • SteamID: 0:0:108358417
  • Nick banującego: Nie było mnie na serwie
  • Długość blokady: perm
  • Data i godzina zdarzenia blokady: nie było mnie na serwie
  • Przyczyna blokady: bugowanie
  • Wyjaśnienia: A więc dostałem bana za bugowanie. Chodzi o to że sztanga napisał że ,,Każdy za bugowanie dostaje PERMA'' a więc czm gdy cytuje levertuara ,,15 osób bugowało więc żal mi ich było banować'' i nie dał im bana na 60 min.. Więc nie każdy dostaje perma za bugowanie..

 

Jak to jest z tym odwołaniem piszesz że dostałeś bana za bugowanie broni na serwerze jednocześnie na nim nie będąc możesz mi to wytłumaczyć, bo wygląda to bardzo słabo.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jako iż pojawiło się wiele nieciekawych wypowiedzi to ja coś dopiszę. Gracz napisał odwołanie, przeprosił. Zależy mu na grze na tym serwerze. Jest to gracz który wspomógł serwer wieloma swoimi oszczędnościami i gra na nim regularnie. Tak naprawdę jedynymi waszymi argumentami są brak szacunku do tego gracza i nie przepadanie za nim, ale czy charakter dyskwalifikuje ze społeczności? Według mnie nie. Każdemu należy się szansa i jeżeli gracz chce powrócić na serwer po 10 dniach blokady to ub powinien się mu należeć. W dodatku creyx nie był świadomy swoich błędów co utwierdza mnie w tym, że ub byłby sprawiedliwy.

Buziak powiem ci jedno, na pewno ale to na pewno ktoś mówił mu aby przestał bugować, nie sądzę że ani jeden gracz ba ani jedna osoba nie poinformowała go że buguje mapę, nie raz były przypadki że mówiłeś takiemu idiocie że buguje mapę a on dalej swoje, sam zbanowałem za czasów bycia właścicielem kilkanaście osób za bugowanie mapy i co jest śmieszne w tym że nawet gdy większość osób w tym ct mówił żeby nie bugować mapy to podejrzany (tak go ujmijmy) dalej to robił nawet będąc zamrożonym przeze mnie i wiedząc jak to się skończy. Nie mam nic do Cryex'a ale jakoś trudno mi wierzyć że nie wiedział że buguję mapę.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie